Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
İthal Aksesuarda Stil Farkı

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

İthal Aksesuarda Stil Farkı

Katma değerli üretimi ve vizyoner hizmet anlayışıyla sektöre hizmet veren Stil Aksesuar, İstanbul Osmanbey’deki mağazasında faaliyetlerini sürdürüyor. Her çeşit ithal taşlı şerit ve aksesuarda farklı seçenekler sunan firma, kolye ve broşlarda da iddialı. Dantel ve dar dokuma çeşitlerine de raflarında yer veren Stil Aksesuar geniş ürün yelpazesiyle beğeni topluyor. Son dönemde yaptıkları yatırımlarla müşteri portföylerini artırmak istediklerini belirten firma ortağı Can Burak Demir, faaliyetleri hakkında şunları söyledi: “Firmamızın sektördeki geçmişi 2005 yılına dayanır. 2017 yılında Osmanbey’de ortağım Doğan Güner ile birlikte açtığımız mağazamızla da aksesuar işine başladık. Ağırlıklı olarak abiye giyim ve hazır giyim üreticileriyle çalışıyoruz. Çin’den özel aksesuarlar ithal ediyoruz. İstanbul dışında Ankara ve İzmir’de de müşterilerimiz bulunuyor. ”

Ürün yelpazelerinde katma değer yönü bulunan aksesuarlara yer verdiklerini ifade eden Can Burak Demir: “Biz taşlı şerit ve aksesuar alanında hem yerli, hem de ithal ürünler sunuyoruz. Her çeşit taşlı zamak aksesuarın yanı sıra, yine zamaktan üretilmiş düğme, toka ve rivetler imal ediyoruz. Kolye ve broşlar da çeşitlerimiz arasında yer alıyor. Dar bant ve kumaş dantellerde de iddialıyız. Dar dokuma alanında müşteriye özel ürünler sunuyoruz” dedi. Portföylerindeki ihracatçı firma sayısını artırmak için çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Demir: “Piyasa son iki yıldır ciddi sıkıntı içinde. Ancak biz bu dönemde büyümeyi tercih ettik. Osmanbey’de geçen yıl taşındığımız mağaza ile hizmet kalitemizi artırdık. Şu anda birçok ihracatçı firma ile çalışıyoruz. Internet ve medya üzerinden de tanıtımlarda bulunmaya devam ediyoruz. Şayet bir talep artışı sağlayabilirsek, ithalatımızı artırmak amacındayız” şeklinde konuşmasını tamamladı. 

Haber Merkezi - 2020-05-31


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66