Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Abiyelik Dantele Aras Kalitesi

İthal aksesuarlardan oluşan geniş ürün yelpazesiyle sektöre hizmet veren Aras Aksesuar, İstanbul Osmanbey’de bu yıl taşındığı mağazasıyla bölgedeki etkinliğini artırdı. Dantel ve aksesuarda dinamik hizmet yapısıyla sektörde fark oluşturan Aras Aksesuar, simli ve fantazi seçenekleriyle de katma değerli seçenekler sunuyor.
Önümüzdeki süreçte sektöre yenilikler sunmaya devam edeceklerini belirten firma sahibi Cihan Canbey, faaliyetleri ve Aras Aksesuar’ın kuruluş süreci hakkında bize şunları söyledi: “Aras Aksesuar’ı 2016 yılında Osmanbey’de kurduk. Bu yıl aynı bölgede cadde üstü bir mağazaya taşınarak sektördeki konumunu güçlendirdik. Aras Aksesuar, müşteri portföyünde abiye giyim, güncel kıyafet ve ayakkabı üreticilerine yer veriyor. Hızlı termin ve fiyatlarıyla İstanbul ve Anadolu’daki müşterilerine hizmet veren firmamızın Rusya ve Azerbaycan’a ihracatı da bulunuyor. Aras Aksesuar Çin’den ithalat yapıyor."
 Ürün çeşitlerini günün modasına uygun şekilde oluşturduklarını kaydeden Cihan Canbey, ürün çeşitlerini ise şöyle anlattı: “Aras Aksesuar, sınırsız desen seçeneğiyle taleplere cevap veriyor. Dantelde de geniş seçenek sunan şirketimiz; motif, gipür bant, yaka, lez ve gipürlere de ürün yelpazesinde yer veriyor. Fantezi ve simli dantellerde de özel desenler sunan firmamız, dar dokuma ve aksesuarlar da tedarik ediyor. Aras Aksesuar, talebe göre boyama hizmetleri de sunuyor.”
Sektörde başarılı olmak için yatırım yapmak gerektiğinin altını çizen Canbey: “Kriz dönemleri, muhakkak sektör üzerinde genel bir etki yapıyor. Şu anda da salgın hastalıktan dolayı tüm dünya bir kriz yaşıyor. Ancak her firmanın, böyle dönemlerde özel analizler yaparak, bir çıkış yolu bulması gerekiyor. Biz de yeni mağazamıza bu düşünceyle taşındık ve daha önceki krizi avantaja çevirdik. Bu dönemi de avantaja çevirme çabasındayız. Bir Instagram hesabı açarak tanıtımlar yaptık. İzmir’de düzenlenen Fashion Prime Fuarı’na katılarak müşteri portföyümüzü genişlettik. Bunların dışında, biz sadece işimizi değil, insanımızı da düşünen bir firmayız. Bu nedenle istihdam artışı da hedefliyoruz. Önümüzdeki süreçte pandemiden sonra, piyasada bulunmayan özel ürünleri müşterilerimize sunarak işimizi geliştirmeyi amaçlıyoruz” şeklinde hedeflerini özetledi.
Haber Merkezi - 2021-05-26