Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94
xx:68

Aksesuar Portalı Reklam Tarifesi

Bronz Abone (Bölüm Banner Reklamı):

Firmalar portalda yer alan kendi faaliyet alanlarına ait olan bir bölümde bir yıl boyunca 200 x 200 dpi boyutunda bannerlerini yıllık 3.500 TL + KDV karşılığında yayınlatabilecektir. Banneri yayınlanan firmaların varsa kendi web sitelerine link verilecek. Web siteleri yoksa daha önce şirketimiz tarafından hazırlanmış yada kendilerinin hazırladıkları reklam sayfasına yönlendirme yapılacaktır.
Gümüş Abone (Ana Sayfa ve Bölüm Reklamı):
Firmalar portalın ana sayfasında ve portalda yer alan kendi faaliyet alanlarına ait olan gbir bölümde bir yıl boyunca 200 x 200 dpi boyutunda bannerlerini yıllık 7.000 TL + KDV karşılığında yayınlatabilecektir. Banneri yayınlanan firmaların varsa kendi web sitelerine link verilecek. Web siteleri yoksa daha önce şirketimiz tarafından hazırlanmış yada kendilerinin hazırladıkları reklam sayfasına yönlendirme yapılacaktır. 

Altın Abone (Tüm Bölüm Reklamı):

Firmalar portalın ana sayfası dahil portalda yer alan tüm bölümlerde bir yıl boyunca 200 x 200 dpi boyutunda bannerlerini yıllık 14.000 TL + KDV karşılığında yayınlatabilecektir. Banneri yayınlanan firmaların varsa kendi web sitelerine link verilecek. Web siteleri yoksa daha önce şirketimiz tarafından hazırlanmış yada kendilerinin hazırladıkları reklam sayfasına yönlendirme yapılacaktır. Altın Abone, Firma Abonesi’nin tüm haklarına sahip olacak ve Firma Rehberi'nde kendi belirleyeceği bir bölümde iletişim bilgilerini yayınlatabilecektir.

Platinum Abone (Giriş Reklamı):

Firmalar Aksesuar Portalı’nın giriş sayfasında portalın görüntü ekranının en fazla altı da birini kaplayacak şekilde bir reklamı Aylık 10.000 TL + KDV fiyattan yayınlatabileceklerdir. Giriş reklamı veren firmaların reklam görüntüsünden varsa kendi web sitelerine link verilecek. Web siteleri yoksa daha önce şirketimiz tarafından hazırlanmış yada kendilerinin hazırladıkları reklam sayfasına yönlendirme yapılacaktır. Platinum Abone, Firma Abonesi’nin tüm haklarına sahip olacak ve Firma Rehberi'nde kendi belirleyeceği bir bölümde iletişim bilgilerini yayınlatabilecektir.

Reklam vermek için lütfen info@aksesuarportali.com'dan yada 0532 799 78 18 nolu telefondan irtibata geçiniz.