Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

2021 Sonbahar Kış Erkek Giyim Trendleri

Giyim trendleri konusunda dünyanın sayılı kuruluşları arasında yer alan Italex, 2020/21 Sonbahar-Kış Erkek Giyim trendlerini duyurdu. Geçmişin izlerini taşıyan bu trendde daha sportif tasarımlar dikkat çekiyor. Muline ipliklerle dokunmuş kumaşlar, kışlık kıyafetlerde kullanışlık ve rahatlık sağlıyor. Örme kumaşların da unutulmadığı trendde İngiliz tarzı kumaşların etkisi desenlerde kendisini gösteriyor. 

Siyah ve Beyaz:

Siyah ve beyaz renklerin güçlü zıtlığını gördüğümüz trend, bu zıtlığın balıksırtı, esnek kumaştan pantolonlar ve örme gömlekler üzerinde kullanılmasını öneriyor.


Fantazi İplikler:

Fantezi ipliklerin katma değer ürettiği 2020/21 Sonbahar-Kış Erkek Giyim Trendleri’nde bu iplik türü daha çok geleneksel desenlerin yeniden tasarlanmasında tavsiye ediliyor. Daha sportfif bir görünüm için ise yine muline, yünlü ve lifli iplikler kullanılıyor.

Yeni Resmi Görünüm:

Bu temada görünüm için esnek örme kumaşlar kullanılıyor. Böylece rahat ve bakımı kolay kıyafetler elde ediliyor. Klasik erkek giyiminden esinlenilen desenler, çevre dostu elyaflarla zenginleştiriliyor.

İngiliz Tarzı: 

Biraz daha modernize edilmiş İngiliz tarzı temasında kareli desenlerin her çeşidini görmek mümkün. Balıksırtı kumaşlar temanın en çok tercih edilen seçenekleri arasında yer alıyor.
Mavi Denim:

Denim kumaş da trendin önemli temalarından biri. Denim kıyafetlere, soğuk kış günlerinde yünlü kumaşların eşlik edeceğini düşünecek olursak, oldukça şık görüntülerle karşılaşacağımızı tahmin etmek çok da zor değil. Jarse ceketler ve geometrik desenli gömlekler de 2020/21 Kış’ın vazgeçilmezleri arasında yer alacak.
Haber Merkezi - 2020-11-07