Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
2021 İlkbahar Yaz Aksesuar Trendleri

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

2021 İlkbahar Yaz Aksesuar Trendleri

Sektörümüzde faaliyet gösteren üreticileri yakından ilgilendiren 2021 İlkbahar/Yaz Aksesuar Trendleri, dünyaca ünlü fuar organizasyonu Prémiere Vision Paris tarafından duyuruldu. Olumlu Küçültme (Positive Reduction), Maddeleştirme (Materializing), Hareket Halinde (In Motion) ve Esneklik (Flexibility) olmak üzere dört temanın içinde yer aldığı trend imalatçılara büyük avantaj sağlayacak. 
Olumlu Küçülme:

İndirgemeyi olumlu bir yaratıcı eylem olarak savunan neşeli bir iyimserlik nefesi bu temada kendini hissettiriyor. Neşeyle karmaşıklıklara, dönüşümlere ve kimyaya karşı koruyucu bir yaklaşım gerektiren tema, yazlık kıyafetlerde ortaya çıkıyor. 360 derecelik bir ekolojik sorumluluk bakış açısıyla zarafet, kusursuz kalite, tutamaçlar ve renklerle işaretlenmiş kumaşlar, deriler ve aksesuarlar ile malzemelerden bitişlere kadar her şeyin uygulanmasına yönelik bir yaklaşımla birlikte hareket ediyor. 
Maddeleştirme:

Kendinden emin bir uygunsuzluk için modaya vücut, kavramlara öz, gelişmelere radikallik ve incelik eklemek gerekir. Daha az pürüzsüz bir malzeme tutarlılığı, birçok karaktere sahip pürüzlülük ve entegre, tamamen varsayılan ve aşılmış bir doğa etkisi ile harmanlanıyor bu tema. Tema, aynı zamanda tasarımcıyı, malzemenin içindeki havayı hapseden, bitki liflerinin özelliklerini içeren kumaşlarla, her türlü rüstikliğin dışına çıkarak yeni türler ve çok sayıda karaktere sahip kaba bir dokunsallık içeren gelişmelere davet ediyor


Hareket Halinde:

Modanın geçiciliğini dikkate almamak ve sürekli değişen ritimler dalgasına binmek, temanın hareket noktalarını oluşturuyor. Yarının değişen melodisine gizlenmemiş bir zevkle koşuşturmak, hıza dalmak ve silüetlerin ve renklerin hareketli, ışık dolu titreşimlerle şarkı söylemesini sağlamak ise temanın ne kadar hareketli ve dinamik olduğunu vurguluyor. En küçük kreplerden gerçek dalgalı rölyeflere kadar değişen canlı yüzeyler, derilerde parlak yansımalardan, aksesuarlarda kehribar parıltılardan ışıklı hareketlere ve kumaşlarda parlak ve titreşimli bir parıltıya kadar her çeşit efekt temada kendine yer buluyor.


Esneklik:

Hem gerçek hem de kurgu ile flört eden modanın esnek ve çevik adımlarına tanık olduğumuz temada, dijital bir evren ile gerçeklik arasındaki gözenekli uçurumun içine hızla ilerliyoruz. Doğadan daha gerçekçi ve canlı olan 3D baskılarda çok zengin ve doygun efektlere tanık oluyoruz. Aksesuarlarda, derilerde ve kumaşlarda sağlam, dolgun kıvrımlar ve esnek, lezzetli ve konforlu kare yapılar ile görkemli, dinamik ve duyusal yeni bir esneklikle karşımıza çıkıyor.
Haber Merkezi - 2020-11-07


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66