Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Yeni Yılın Taş Modasını Sunuyor

Taş dizim üreticilerine yönelik ürün tedarik eden firmalar arasında profesyonel çalışma tarzıyla dikkat çeken Vital Bijuteri, faaliyetlerini İstanbul Merter’deki mağazasında sürdürüyor. MC kristal taş, oktagon, bombeli metal, transfer bant ve desen gibi tüm hotfix ürünlerinde çözüm ortağı olan Vital Bijuteri, 2019 Yaz Koleksiyonlarında kullanılacak yapıştırma taş modelleri ile sektörden büyük beğeni alıyor.
İhracat yaptıkları ülke sayısını artırmak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Firma Sahibi Selçuk Kırmacıoğlu, faaliyetleri hakkında dergimize şunları söyledi: “Ben Vital Bijuteri’yi 2004 yılında Merter’de kurdum. Müşteri portföyümüzde genellikle taş dizim üreticilerine yer veriyoruz. Ürün kalitesi ve devamlılığıyla müşteri memnuniyeti sağlayan şirketimiz, sunduğu moda ürünlerde öncü tedarikçiler arasında yer alıyor. Güney Kore’den düzenli ithalatı bulunan Vital Bijuteri, Rusya, Sırbistan, Mısır, Makedonya ve Romanya gibi ülkelere ihracat da yapıyor.”
Ürün gamlarını çeşitlendirdiklerini ifade eden Selçuk Kırmacıoğlu: “Biz hotfix ürünleri alanında profesyonel hizmet veren bir firmayız. MC kristal taş, oktagon, bombeli metal ve transfer bant gibi tüm hotfix ürünlerinde müşteri beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek taleplere cevap veriyoruz. Siparişe göre özel hotfix desenleri de tedarik ediyoruz. Şu anda 2020 yılı sezonu için standart renklerin yanı sıra, sezonun modasına uygun taşlar da raflarımızda yer alıyor. Ayrıca zamak aksesuar, dantel ve brode ihracatı da yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz” dedi. Dış ticaretlerini daha da artırmak için çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Kırmacıoğlu, ileriye yönelik hedeflerini ise şöyle özetledi: “Biz, dış ticaret alanında hem ithalat, hem de ihracat yönüyle faaliyet gösteren bir şirketiz. Şu anda yaklaşık 10 ülkeye ihracat yapıyoruz. Bir süredir İtalya’dan çeşitli firmalara ihracat yapmak için görüşmelerde bulunuyoruz. Kısa süre içinde bu ülkeden de portföyümüze müşteriler ekleyerek, dış ticaret yönümüzü daha da güçlendirmek istiyoruz.”
Haber Merkezi - 2020-11-29