Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Modanın Bileşenleri Bursa da Buluşacak


Ülkemizin önde tekstil şehirlerinden biri olan Bursa, yeni bir fuara ev sahipliği yapacak. Termin Fuarcılık ve Tek Stil Yayıncılık işbirliğinde gerçekleşecek olan Teks-Tech Bursa İplik, Brode, Tekstil Aksesuarları, Nakış İşleme ve Kumaş Baskı Teknolojileri Fuarı, 09-11 Haziran 2022 tarihleri arasında Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek. Fuarda iplik, kumaş, brode, aksesuar, kumaş ve aksesuar baskı makineleri, nakış makineleri ve örme teknolojileri sektörlerinin temsilcileri ürünlerini sergileyecek.
Her Çeşit İplik Tanıtılacak                                                                                       
Teks-Tech Fuarı’nın iplik bölümünde pamuk iplikleri, elastan iplikler, yün iplikler, akrilik iplikler, viskon iplikler, polyester iplikler, ipek iplikler, naylon iplikler, tekstüre iplikleri, fantazi iplikler, organik iplikler, polipropilen iplikler, rejenere iplikler, metalik iplikler, teknik iplikler, el örgü iplikleri ve elyaflar tanıtılacak. 


Aksesuar, Kumaş, Brode, Baskı ve Nakış Teknolojileri Sektöre Sunulacak 

Örme, dokuma ve baskılı kumaşların tanıtılacağı kumaş bölümü, hazır giyim üreticileri ile yenilikleri buluşturacak. Dantel ve brodedeki yeni desenler brode bölümünde sunulacak. Fuarın aksesuar bölümü düğme, metal aksesuar, fermuar, tela, astar ve kapitone sektörlerinin temsilcilerini ağırlayacak. Aksesuar baskı makineleri, nakış makineleri ve örme teknolojileri bölümleri de bu alanlardaki makineleri ve yeni teknolojileri ziyaretçilere tanıtılacak.
Sürdürülebilir Tekstil Ürünleri Özel Bölümü Türkiye’de Bir İlk Olacak                                 
Teks-Tech Fuarı Türkiye’de bir ilke de imza atacak. Fuarda kurulacak Sürdürebilir Özel Ürünler Bölümü’nde dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiş iplik, kumaş ve aksesuarların yanı sıra doğal malzemelerle yapılmış birçok aksesuar ve tekstil ürünü özel alan ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.
Fuar, başta İstanbul olmak üzere, Türkiye’nin tüm tekstil şehirlerinden profesyonelleri ağırlamanın yanı sıra, Balkan ülkeleri, Rusya ve Türki Cumhuriyetler, Orta doğu ülkeleri gibi birçok bölge ve ülkeden ziyaretçileri katılımcılarla buluşturacak.   

Haber Merkezi - 2022-03-02