Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Maske Lastiğinde Durtaş Kalitesi

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Maske Lastiğinde Durtaş Kalitesi

Dar dokuma alanında yaptığı yatırımlarla sektördeki konumunu güçlendiren Durtaş Dar Dokuma, maske lastiği üretiminde de başarılı bir grafik çiziyor. Dar dokumada her çeşit talebe kaliteli çözümler sunan firma, uzman ekibiyle müşteriye özel çözümler sunuyor. Maske lastiği üretiminin yılsonuna kadar süreceğini ifade eden Durtaş Dar Dokuma’nın ortaklarından Resul Demirtaş, çalışmaları hakkında dergimize şunları söyledi: “Firma olarak 1998 Yılı’ndan bu yana sektörde hizmet veriyoruz. Üç yıl öncesine kadar üretimimizi Bağcılar Bölgesi’nde yapıyorduk. İşimizi daha üst noktalara taşımak için planlar yaptık ve önce 2017 Yılı’nın ilk aylarında Güngören’deki mağazamızı faaliyete geçirdik. Yeni mağazamızla birlikte portföyümüzde bir artış yaşandı. Bu durumu dikkate alarak üretimimizi de mağazamıza yakın bir konuma taşımayı düşündük. Geçen yılın sonlarında Merter’e kurduğumuz yeni tesisle bu düşüncemizi hayata geçirdik. Yeni tesisimizle birlikte makine parkurumuzu da genişlettik ve üretimimizde büyük artış sağladık.”

Üretimlerini çift vardiyalı çalışma sistemiyle gerçekleştirdiklerini kaydeden Resul Demirtaş: “Biz dar dokuma alanında ekip ve ekipman olarak profesyonel bir yapıda hizmet veriyoruz. Şu anda bir aile şirketi olarak makine bakımından üretimin son noktasına kadar işimizi denetleyebilecek bilgi birikimine sahibiz. Ve biz bu altyapıyla lastikten balıksırtına, balıksırtından şerit ve kordona kadar, her türlü dar dokuma ürününde yüksek kapasiteli imalat yapıyoruz. Standart ürünlerin yanı sıra, fantazi dar dokumalar da üretiyoruz. Siparişe göre apre ve fixe işlemleri de yapıyoruz. Son dönemde maske lastiği üretimine de girdik ve şu anda üretimimizin yüzde 10’u bu iş üzerine kurulu. Ukrayna’ya ihracatımız var. Adana, Tokat ve Urfa’ya da maske lastiği gönderiyoruz. Bu alandaki taleplerin yılsonuna kadar süreceğini tahmin ediyorum” şeklinde konuşmasını tamamladı.
Haber Merkezi - 2020-11-08


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66