Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Kordon ve Dar Dokumada Kaliteli Bir Seçenek

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Kordon ve Dar Dokumada Kaliteli Bir Seçenek


Dar dokuma alanındaki tedarikiyle sektörün tercih edilen firmalarından biri olan Yazıpınar Tekstil Aksesuar İstanbul Güngören’deki mağazasında faaliyetlerini sürdürüyor. Tres kordon, lastik ve raşel şerit üretimiyle sektöre kaliteli seçenekler sunan firma, asetat ve metal bağ uçlama hizmetiyle de müşterilerine avantaj sağlıyor. Yazıpınar Aksesuar, Bulgaristan’a ihracat da yapıyor.
Önümüzdeki süreçte işlerini geliştirmeyi amaçladıklarını belirten Yazıpınar Tekstil Aksesuar’ın sahibi İsmail Tosun, faaliyetleri hakkında şunları söyledi: “Yaklaşık 25 yıldan bu yana sektördeyim. Bu süre içinde konfeksiyon, kumaş ve aksesuar sektörlerinin birçok branşında faaliyet gösterdim. Kendi firmam Yazıpınar Aksesuar’ı ise 2020 yılında Güngören’de kurdum. Müşteri portföyünde hazır giyim üreticilerine yer veren Yazıpınar Aksesuar, Bulgaristan’a ihracat da yapıyor.”
Standart üretimin yanı sıra, müşteri odaklı imalat da yaptıklarını kaydeden İsmail Tosun: “Biz dar dokuma alanında üretim yapan bir şirketiz. Üretimini dinamik ekibiyle gerçekleştiren firmamız, tres kordon ve raşel şerit üretimiyle sektörde katma değer oluşturuyor. Standart ve baskılı lastik başta olmak üzere, her türlü dar dokuma ürününü üretebilecek birikime sahip olan Yazıpınar Aksesuar, numune teslimatlarını bir hafta içinde gerçekleştiriyor. Müşterilerine brode ve dantel de tedarik eden firmamız, ayrıca metal ve asetat bağ uçlama hizmetiyle de sektöre katkı sunuyor” dedi.
Son dönemde sektörde butik tarzı işlerin ön plana çıktığına dikkat çeken Cesur, konuşmasını şöyle tamamladı: “Ülkemiz tekstil üretimi her geçen gün kan kaybediyor. Bu nedenle üretici firmalar, hızlı yatırım kararı alamıyorlar. Bu günün koşullarında firmalar öncelikli olarak konumlarını korumak zorundalar. Biz de bunu dikkate alarak yolumuza devam ediyoruz. Yaşanan süreçte yatırımdan ziyade hizmet kalitesini artırmak için çalışmalarda bulunacağız.”
Haber Merkezi - 2021-07-13


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66