Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Kemer Tokasında Erdem Farkı

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Kemer Tokasında Erdem Farkı

Kemer üreticilerine sunduğu metal aksesuarlarla sektörde gelişen firmalar arasında yer alan Erdem Toka, İstanbul Topkapı’daki tesisinde faaliyetlerini sürdürüyor. Zamak erkek kemer tokası alanında butik tarzı üretim yapan Erdem Toka, müşteri talepleri doğrultusunda kadın kemer tokaları da imal ediyor. Önümüzdeki süreçte üretimlerini artırmak yönünde adımlar atmayı planladıklarını belirten firma sahibi Erdem Bağcı, faaliyetleri hakkında şunları söyledi: “Erdem Toka, 2014 yılında Topkapı’da kuruldu. Müşteri portföyünde kemer üreticilerine yer veren şirketimiz, ürün devamlılığı ve kalitesiyle müşteri memnuniyeti sağlıyor. Erdem Toka, İstanbul dışında; Gaziantep, Bolu ve Bursa’daki kemer üreticileriyle de çalışıyor”
Standart ürünlerin yanı sıra, müşteri odaklı üretim de yaptıklarını kaydeden Erdem Bağcı, “Biz zamak erkek kemer tokası imalatı yapan bir firmayız. Kaliteli bir üretim politikası uygulayan firmamız, 2 cm.den, 4,5 cm.ye kadar her zamak tokayı üretebiliyor. Galvano, mineleme ve boyama gibi taleplere de cevap veriyoruz. 150 metrekare kapalı alana kurulu atölyemizde imalat gerçekleştiriyoruz. Müşteri talepleri doğrultusunda kadın kemer tokaları da imal ediyoruz. Ayrıca, zamak toka dili üreten sayılı firmalardan biriyiz” dedi. İşlerindeki olumlu gidişatın yeni yatırımların önünü açtığına dikkat çeken Bağcı: “Erdem Toka olarak önümüzdeki süreçte sektöre üretici olarak hizmet vermekte kararlıyız. Geçen yıl işlerimiz fena değildi. Ama bu yıl virüs salgını herkesin hesaplarını altüst etti. Aldığımız siparişlerde artış sağlayabilirsek, ileride makine parkurumuzu da genişletmek düşüncesindeyiz. Sosyal medya üzerinden de satışlarımızı artırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.
Haber Merkezi - 2020-11-07


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66