Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

BS Aksesuar Güngören Mağazasıyla İddialı


Kaliteli ve dinamik hizmet yapısıyla tercih edilen firmalardan biri olan B&S Aksesuar, İstanbul Güngören’deki yeni showroomuyla hizmet kalitesini artırdı. Yine aynı bölgede yer alan tesisiyle kordon ve uçlamada her çeşit üretimi yapan firma, dar dokumadaki geniş seçeneğiyle taleplere cevap veriyor.
Firmanın ikinci kuşak temsilcileriyle birlikte işlerini daha da geliştireceklerini belirten firma ortağı Sedat Bakır, faaliyetleri hakkında şunları söyledi: “B&S Aksesuar olarak sektöre ortağım İsmail Sucu ile 2020 yılında Güngören’de kurduğumuz mağaza ile girdik. Müşteri portföyümüzde ağırlıklı olarak aksesuar toptancıları yer alıyor. Hazır giyim firmalarıyla da çalıştığımız oluyor. İstanbul’un tüm tekstil bölgelerine hızlı terminlerle hizmet veriyoruz. İngiltere’ye ihracat da yapıyoruz.”
Hammadde kalitesine büyük önem verdiklerini ifade eden Sedat Bakır: “Biz sektöre iki yönlü hizmet veren bir firmayız. Kordon uçlama hizmetimizle büyük talep görüyoruz. Metal, asetat ve PVC uçlamalarda işçilik kalitemizle fark oluşturuyoruz. Metal uçlama üzerine lazer markalama uygulaması da yapıyoruz. Son dönemde uçlama alanında yenilikler de yaptık. Daldırma uçlamalarda katma değerli seçenekler sunuyoruz. Dar dokuma grubumuzda tres kordon, lastik, şerit ve balıksırtı gibi ürünler yer alıyor” dedi.
Hizmet kalitelerini artırarak sektördeki konumlarını güçlendireceklerini kaydeden Bakır, hedeflerini ise şöyle anlattı: “Uçlama alanda yaptığımız yatırımlarla son dönemde belli bir noktaya geldik. Şu anda Güngören’deki tesisimiz bu alanda her talebe cevap verebilecek kapasitede. Müşterilerden aldığımız talepler ile dar dokumada da hızlı cevap verebilecek duruma ulaştık. Kısa süre içinde dört çocuğumu da işimize entegre ettim. Özellikle Moda Tasarım Bölümü’nden mezun Melek Zeynep Bakır’ın ve diğer çocuklarımın katkısıyla işimizi daha iyi bir noktaya taşıyacağız.”
Haber Merkezi - 2021-05-26