Bize Ulaşın

0 532 799 78 18
0 212 555 94 94

Bahar Fermuar Yatırımlara Devam Ediyor


Fermuar imalatıyla sektörde tanınan firmalardan biri olan Bahar Fermuar, son bir yıldır Güngören’de yaptığı yatırımlarla adından söz ettiriyor. Tesisleşme ve mağazalaşma adımlarıyla sektördeki konumunu güçlendiren şirket, KYSD’ye üye olarak vizyonunu da artırdı.
Tüm bu gelişmelerle birlikte fermuar ihracatına başlayacaklarını belirten Bahar Fermuar’ın Kurucusu Yusuf Gündüz, faaliyetleri hakkında sektördeki konumları hakkında şunları söyledi: “Ben Bahar Fermuar’ı 2006 yılında Çağlayan’da kurdum. Zaman içinde gelişen firmamızın imalatını 2020 yılında Güngören’e taşıdık. Bu yıl içinde de yine aynı bölgeye bir showroom açarak, Çağlayan’dan sonra ikinci şubemizi hayata geçirmiş olduk. Müşteri portföyümüzde hazır giyim, ayakkabı ve aksesuar toptancıları yer alıyor. Tayvan ve Çin’den ithalat yapmakla birlikte Türkiye’nin birçok şehrinde müşterimiz bulunuyor.”

İhracat İçin Kolları Sıvadı

Müşteri taleplerine geniş stoklarla cevap verdiklerini ifade eden Yusuf Gündüz, imalatları hakkında ise bize şunları söyledi: “Fermuar, birçok sektörde kullanılan önemli bir aksesuar. Biz de 15 yıldır bu alanda kaliteli ürünler sunuyoruz. Güngören’e taşındığımız 900 metrekare kapalı alana kurulu iki katlı tesisimizde metalden kemiğe, kemikten naylona kadar, her çeşit ve tipte fermuarı üretiyoruz. Seri üretim dışında özel siparişlere butik imalat çözümleri de sunuyoruz. Numune teslimatlarını iki günde gerçekleştiriyoruz. Biz işin sadece imalat ve satış yönüyle hareket eden bir üretici değiliz. Sektörde daha başarılı olmak için başka çalışmalarda da bulunuyoruz. Bunlardan en önemlisi; bu yılın ilk aylarında Konfeksiyon Yan Sanayicileri Derneği (KYSD)’ye üye olmamızdı. Bununla birlikte önceden katıldığımız fuarlara da pandemi sürecinden sonra katılmaya devam edeceğiz. Tanıtım ve pazarlama faaliyetleriyle yurtdışına açılarak ülke ekonomisine Oeko-Tex belgeli bir ihracatçı olarak da katkıda bulunmayı hedefliyoruz.”
Haber Merkezi - 2021-07-11