Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Zamak Aksesuara Butik Bir YaklaşımGüngören piyasasının gelişen üreticileri arasında yer alan Berfin Metal, hazır giyim, ayakkabı ve çanta sektörlerine yönelik hizmetlerini sürdürüyor. Zamak düğme, toka, rivet, jakron ve çeşitli aksesuarlarda butik tarzı bir üretim anlayışı izleyen şirket, ürünlerindeki işçilik kalitesiyle beğeni topluyor.
Önümüzdeki süreçte imalatlarına yatırım yapmayı planladıklarını belirten firma ortağı Ömer Demir, Berfin Metal’in faaliyetlerini şöyle anlattı: “Biz, uzun yıllardır fermuar sektöründe faaliyet göstermiş bir aileden geliyoruz. Berfin Metal’i ise ortağım Mustafa Budak ile 2017 yılında Güngören’de kurduk. Şu anda bu bölgede hem bir tesis, hem de bir satış mağazamız bulunuyor. Müşteri portföyümüzde hazır giyimin yanı sıra, ayakkabı ve çanta üreticileri yer alıyor. İstanbul’un tüm tekstil bölgelerine hızlı terminlerle hizmet veren Berfin Metal, Hollanda’ya ihracat da yapıyor.”


İsteğe göre mineleme ve lazer markalama hizmetleri de verdiklerini ifade eden Ömer Demir: “Berfin Metal olarak zamak aksesuar imalatı yapıyoruz. Özellikle zamak bağ ucunda iddialıyız. Düğme, toka, rivet, elcik ve aksesuarlarda birbirinden estetik seçenekler sunuyoruz. Kaplama hizmetlerini de talebe göre sağlayan şirketimiz, numune teslimatlarını ise bir hafta içinde yapıyor. Berfin Metal, üretimini müşteri taleplerine göre şekillendiriyor” dedi.
Üretime yönelik planlamalar içinde olduklarını vurgulayan Demir, hedefleri hakkında ise şöyle konuştu: “Güngören’deki tesisimizde belli bir kapasitede üretim yapıyoruz. Aynı bölgede yer alan mağazamızla portföyümüzü genişletmeye başladık. Artan talepleri dikkatle inceliyoruz. Repeteli siparişler ve yeni müşterilerin sayısı arttıkça parkurumuzu takviye edeceğiz. İhracatımızı artırmak için de çalışmalarda bulunacağız.”
Haber Merkezi - 2021-04-06