Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Yeni Showroomuyla Hizmet Kalitesini Artırdı


Brodede katma değerli üretimiyle dikkat çeken firmalardan biri olan Naz Brode, İstanbul Merter’de kurduğu dört katlı showroomla hizmet kalitesini artırdı. Adapazarı’ndaki tesisinde ürettiği güpür, fisto, lez ve yakalarla sektörde önemli bir yer edinen firma, özellikle simli ürünleriyle fark yaratıyor.
Yeni showroomlarıyla birlikte yeniliklerini arttıracaklarını belirten Naz Brode’nin Sahibi Mevlüt Coşkun, faaliyetleri sektördeki geçmişler hakkında dergimize şunları söyledi: “Ben Naz Brode’yi bundan yaklaşık beş yıl önce Merter’de kurdum. Şu anda firmamızı sektörde geniş tecrübesi olan Erdal Özcan ile birlikte yönetiyoruz. Şirketimiz, müşteri portföyünde kadın iç giyim, güncel giyim, abiye giyim ve çocuk giyim üreticilerine yer veriyor. Ürünlerindeki tasarım yönüyle ve dayanıklılığıyla müşteri memnuniyeti sağlayan Naz Brode, Fransa, Rusya, Cezayir, Tunus, İran, Irak ve Suriye’deki müşterilerine de hizmet veriyor.”
Günün modasına uygun desenlerle brode koleksiyonlarını tasarladıklarını ifade eden Mevlüt Coşkun: “Brode, kadın giyimin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alıyor. Biz de Naz Brode olarak, günün trendine uygun imalat yapıyoruz. Polyester güpürden fistoya, fistodan leze ve lezden yakaya kadar, her türlü üründe özel seçenekler sunan şirketimiz, imalatını Adapazarı’ndaki tesisinde gerçekleştiriyor. Simli brodeler, bant ve vuallerde de farkını ortaya koyan Naz Brode, numune aşamasından başlayan siparişlerini üç haftada teslim ediyor. Firmamız, talebe göre boyama hizmeti de sunuyor” dedi.
Hizmet kalitelerini artırarak müşteri portföylerini daha da genişletmek istediklerini ifade eden Coşkun, hedeflerini ise şöyle özetledi: “Yılın ilk aylarında Merter’de faaliyete geçirdiğimiz 4 katlı showroomla hizmet kalitemizi yükselttik. Konum olarak Merter Tekstil Merkezi İstasyonu’na yakın oluşumuz ulaşım ve adres tarifi açılarından büyük avantaj sağlamaya başladı. Ürün stoklarımızı ve müşteri hizmetlerimizi bu showroom çatısı altında toplamakla daha hızlı hizmet vermeye başladık. Herkesin ortak şekilde yaşadığı pandemi döneminde yaşanan büyük krizi, avantaja dönüştürerek portföyümüze yeni müşteriler kattık. Kısacası, bu zorlu dönemde yatırım yaptık ve piyasa sinerjisini daha çok yansıtan bir konuma ulaştık.”
Haber Merkezi - 2021-05-26