Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Yeni Mağazasıyla Hedef Büyüttü


Metal aksesuar alanında sektöre sunduğu katma değerli seçeneklerle tanınan MCS Metal, İstanbul Güngören’e açtığı mağazasıyla müşterilerine rahat bir ortamda ağırlamaya başladı. Güngören’deki tesisinde zamak aksesuar imalatını sürdüren firma, hızlı temrinleriyle müşteri memnuniyeti sağlıyor.
Yeni mağazalarıyla birlikte daha fazla hazır giyim üreticisine ulaşmayı hedeflediklerini belirten firma sahibi Metin Çelik, faaliyetleri hakkında şunları söyledi: “Ben MCS Metal’i 2010 yılında Güngören’de kurdum. Şu anda müşteri portföyümüzde aksesuar toptancıları yer alıyor. Bu yıl Güngören’de bir mağaza açarak hizmet kalitemizi artırdık. İstanbul dışında İzmir, Bursa ve Gaziantep’te de müşterilerimiz bulunuyor.”
Ürün yelpazelerini günün moda trendleri doğrultusunda şekillendirdiklerini ifade eden Metin Çelik: “Bugün piyasaya bakıldığında metal aksesuar alanında birçok üreticinin yer aldığını görüyoruz. Biz MCS Metal olarak bu koşullarda ürün gamımızı özel ve katma değerli ürünlerle donatmaya özen gösteriyoruz. Zamaktan ürettiğimiz kot düğmesi, toka, kanca, trok, rivet, plaka, kuşgözü, elcik, süs gibi birçok aksesuarda geniş model seçeneğiyle taleplere cevap veriyoruz. Siparişe göre mineleme ve markalama hizmetleri de sunuyoruz. Raflarımızda birçok zincir çeşidi de bulunuyor” dedi.
Mağazalarının satışlarına büyük katkısı olacağına inandığını söyleyen Çelik konuşmasını şöyle tamamladı: “Uzun süre Güngören Bölgesi’nde üretim yaptıktan sonra yine aynı bölgede bir mağaza kurduk. Yeni showroomumuzla birlikte portföyümüzdeki hazır giyim üreticisi sayısını artırmayı amaçlıyoruz. Gelecekte de kurumsallaşma yönünde adımlar atarak hizmet kalitemizde artış hedefliyoruz.”
Haber Merkezi - 2021-05-31