Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Yeni Şubesiyle Ürün Gamını Genişletti

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Yeni Şubesiyle Ürün Gamını Genişletti

Dar dokuma alanında tercih edilen firmalardan biri olan Asya Kurdela, İstanbul Zeytinburnu’nda açtığı şubesiyle ürün gamını genişletti. Saten kurdele, fiyonk ve lastikte müşteri odaklı hizmet veren firma, çeşitleri arasına pastal kağıdı, ponpon, kumaş kesim malzemeleri ve birçok yeni ürünü de ekledi. Önümüzdeki süreçte ihracatlarını artırmayı hedeflediklerini belirten firma ortağı Yalçın Yavuz, çalışmaları sektördeki konumları hakkında şunları söyledi: “Firmamızın sektördeki geçmişi 90’lı yıllara dayanır. Asya Kurdela’yı ise 2012 yılında Güngören’de kurdum. Halen faaliyetlerini ortağım Yasin Yavuz ile birlikte yürüttüğümüz şirketimiz, iki yıl önce bugün merkezimiz konumdaki Zeytinburnu’ndaki mağazamıza taşınarak, hizmet kalitesini artırdı. Kasım Ayı’nda ise yeni bir şube açarak hizmet yapımızı zenginleştirdik. Denizli ve Bursa’da bayilerimiz bulunuyor. İç pazarın yanı sıra, Özbekistan ve Rusya’ya ihracat da yapıyoruz.”
Katma değerli bir hizmet yapısıyla yollarına devam ettiklerini kaydeden Yalçın Yavuz: “Dar dokuma ürünleri, sektörün vazgeçilmez aksesuarlarından biri. Güngören’deki tesisinde imal ettiği saten kurdelelerle sektöre kaliteli seçenekler sunan Asya Kurdela, bu alanda 3.5 mm.den 5 cm.ye kadar üretim yapıyor. Yine iç giyimde kullanılan lastik imalatında 3.5 mm. ile 6 cm. arasında üretim yapan şirketimiz, sektöre jakarlı seçenekler de sunuyor. El yapımı fiyonklarda müşteriye özel imalat yapan Asya Kurdela, ürün numunelerini 3 günde teslim ediyor” dedi. Yeni şubeleriyle birlikte yabancı müşteri sayısını artırma amacında olduklarını belirten Yavuz: “Piyasa hem ürün, hem de arz-talep dengesi açısından sürekli bir değişim içinde. Biz de bunu dikkate alarak bir şube açmaya karar verdik. Zeytinburnu’ndaki şubemizle hedef kitlemizi büyüttük. Bu şubemizle; pastal kağıdı, ponpon, kumaş kesim malzemeleri, kılçık, silikon ve ekipmanlarını da tedarik etmeye başladık. Dar bant dantellerde de iddialıyız. İç piyasada istikrarlı şekilde gelişen bir firmayız ve portföyümüzdeki yabancı müşteri sayısını da artırmak amacındayız” şeklinde konuşmasını tamamladı.
Haber Merkezi - 2020-11-23


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66