Bize Ulaşın

0 532 799 78 18
0 212 555 94 94

Transfer Baskıya Özgün Desenler

Transfer baskı ve hot fix üreticilerine sunduğu hizmetlerle tercih edilen firmalardan biri olan Efe Tekstil ve Transfer, İstanbul Güngören’deki atölyesinde faaliyetlerini sürdürüyor. Transfer baskı ve kağıdı, süblimasyon baskı, flok ve desenlerde özgün seçenekler sunan firma hızlı servisiyle fark oluşturuyor.
Pandemi sürecindeki ve işlerdeki düzelmeye göre yatırım yapmayı planladıklarını belirten firma sahibi Erdal Efe, faaliyetleri hakkında şunları söyledi: “Efe Tekstil’i 2014 yılında Güngören’de kurdum. Müşteri portföyümüzde hot fix ve transfer baskı üreticileri yer alıyor. Türkiye’nin tüm illerine hızlı terminlerle hizmet veren Efe Transfer, kaliteli ürün ve servis hızıyla müşteri memnuniyeti sağlıyor.”
Güngören Bölgesi’nin desen konusunda sayılı tedarikçilerinden biri olduklarını ifade eden Erdal Efe: “Transfer baskılar, özellikle yazlık kıyafetlerde dikkat çeken uygulamalar arasında yer alıyor. Bizde Efe Transfer olarak bu alanda müşterilerimize günün modasına uygun seçenekler sunuyoruz. Transfer baskı kağıtlarında kaliteli seçenekler sunan şirketimiz, transfer baskı alanındaki taleplere de yüksek üretim kapasitesiyle cevap veriyor. Süblimasyon baskı, hologram ve lazer kesimlerde büyük talep gören Efe Transfer, sipariş doğrultusunda müşterilerine transfer baskı makineleri de tedarik ediyor. Hot-fix işleminde kullanılan desenlerde de müşteriye özel üretim yapıyoruz” şeklinde çalışmalarını özetledi.
Haber Merkezi - 2020-11-29