Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Taş Dizimde Moda SeçeneklerTaş dizim alanında sunduğu hizmetlerle sektörün istikrarlı büyüyen firmalarından biri olan Moda Dizayn, İstanbul Zeytinburnu’ndaki atölyesinde faaliyetlerini sürdürüyor. Taş dizimde tasarımlı çalışmalarıyla fark oluşturan şirket, lazer kesim ve inci çakma hizmetleri de yapıyor.     
Önümüzdeki süreçte müşteri portföylerini artırmayı amaçladıklarını belirten firma sahibi Serdar Çalışkan, faaliyetleri ve Moda Dizayn’ın sektördeki geçmişi hakkında şunları söyledi: “Ben Moda Dizayn’ı 2015 yılında Zeytinburnu’nda kurdum. İşin üretim kısmına ben bakarken, ortağım Gülşen Çalışkan ise idari işlerimizi yürütüyor. Müşteri portföyümüzde ihracatçı hazır giyim ve ev tekstili üreticilerine yer veriyoruz. İstanbul’un tüm tekstil bölgelerine hızlı terminlerle hizmet veriyoruz. Uygun fiyat ve hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.”
Müşteri talepleri doğrultusunda özel tasarımlar da sunduklarını ifade eden Serdar Çalışkan: “Hizmetlerimizi genellikle müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda şekillendiriyoruz. Sektöre sınırsız tasarım seçeneğiyle hizmet veren şirketimiz, siparişe göre özel tasarımlı çözümler de sunuyor. Ürün numunelerini aynı gün içinde teslim ediyoruz. Günde yaklaşık 60-300 adet üretim yapıyoruz. Moda trendlerini yakından takip ederek müşterilerimize avantaj sağlıyoruz. Lazer kesim ve inci çakmada da iddialıyız” dedi. Üretimlerine yönelik yatırımlarını sürdüreceklerini belirten Çalışkan, konuşmasını şöyle tamamladı: “Biz, şu anda küçük bir atölyede hizmet veriyoruz. Salgından önce bazı yatırım planlarımız vardı. Ancak askıya almak zorunda kaldık. Şu anda işler biraz daha iyi. Daha iyi bir ivme yakalayacak olursak, makine yatırımları yaparak daha büyük bir tesise taşınmayı ve portföyümüzü genişletmeyi hedefliyoruz.”
Haber Merkezi - 2021-04-06