Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

SRT Metal Yeni Mağazasıyla Hedef Büyüttü


Metal aksesuar alanında sektöre sunduğu katma değerli seçeneklerle tanınan SRT Metal, İstanbul Güngören’e açtığı mağazasıyla müşterilerine rahat bir ortamda ağırlamaya başladı. Topçular’daki tesisinde zamak aksesuar imalatını sürdüren firma, polyester düğme, fermuar ve dar dokuma ürünleri de tedarik ediyor.
Yeni mağazalarıyla birlikte daha fazla hazır giyim üreticisine ulaşmayı hedeflediklerini belirten firma sahibi Serhat Çekin, faaliyetleri hakkında şunları söyledi: “Ben yaklaşık 15 yıldır sektörde faaliyet gösteriyorum. SRT Metal’i ise 2017 yılında Topçular’da kurdum. Şu anda müşteri portföyümüzde başta üst grup olmak üzere, hazır giyim üreticileri yer alıyor. Bu yıl Güngören’de bir mağaza açarak hizmet kalitemizi artırdık. İstanbul dışında İzmir ve Kahramanmaraş’ta da müşterilerimiz bulunuyor.”
Ürün yelpazelerini günün moda trendleri doğrultusunda şekillendirdiklerini ifade eden Serhat Çekin: “Bugün piyasaya bakıldığında metal aksesuar alanında birçok üreticinin yer aldığını görüyoruz. Biz SRT Metal olarak bu koşullarda ürün gamımızı özel ve katma değerli modellerle donatmaya özen gösteriyoruz. Zamaktan ürettiğimiz düğme, toka, kanca, trok, rivet, plaka, kuşgözü, elcik, süs ve birçok aksesuarda geniş model seçeneğiyle taleplere cevap veriyoruz. Siparişe göre mineleme ve markalama hizmetleri de sunuyoruz. Fermuar ve dar dokuma ürünlerinde de iddialıyız. Raflarımızda birçok zincir çeşidi de bulunuyor” dedi.
Yeni mağazanın satışlarına büyük katkısı olacağına dikkat çeken Çekin: “Uzun süre zamak aksesuar alanında üretim yaptıktan sonra Güngören’de bir mağaza açtık. Yeni showroomumuzla birlikte portföyümüzdeki hazır giyim üreticisi sayısını artırmayı hedefliyoruz. İlerleyen süreçte üretim ve kurumsallaşma yönünde adımlar da atarak ihracata yönelmeyi planlıyoruz.”
Haber Merkezi - 2021-09-30