Bize Ulaşın

0 532 799 78 18
0 212 555 94 94

PV Paris Dijital Olarak da İzlenecek

Koronavirüs nedeniyle tüm dünyadaki fuarlar ertelenmek zorunda kaldı. Halen sektörümüz adına dünyanın en önemli organizasyonlarından biri olan Premiere Vision Paris ise Eylül Ayı’nda gerçekleşecek. 15-17 Eylül tarihleri arasında yapılacak etkinlikte öncekilerden farklı olarak bazı yenilikler söz konusu. Öncelikle fuara katılmak istemeyen ziyaretçiler için fuarla eş zamanlı olarak bir dijital yayın ile bilgilendirilecek. Fuarın girişinde ziyaretçiler için dijital kimlik kartları düzenlenecek, bununla birlikte dezenfektan ve maskeler de kendilerine verilecek.

B2B’ler ile Kumaş ve Aksesuar Alımları Yapılacak

PV Paris’in dikkat çeken en önemli farklarından bir diğeri ise “ikinci kuşak” bir satın alma zemini oluşturması. Yapılacak B2B görüşmelerinde 2021-22 Sonbahar/Kış Koleksiyonları’ndan kullanılacak kumaş ve aksesuar alımlarına karar verilecek. Ziyaretçilerin etkinliği takip edebilmeleri için 31 Ağustos 2020 tarihine kadar ön kayıt oluşturmaları gerekiyor. PV Paris Yetkililerine göre, Denim Village fuarın en çok dikkat çekecek etkinlikleri arasında yer alıyor.

Paneller Modaya Yön Verecek

Dijital gösteri, yaratıcı moda sanayisini desteleyen dijital araçlar, servisler ve içerikten oluşuyor. Gösteri, aynı zamanda moda sektörünü daha da ileri taşımak için düzenlenecek panelleri de içeriyor. Premiere Vision Paris, sektör profesyonelleri için salgın döneminde de en önemli çözüm ortaklarından biri olarak ajandalarda yer alıyor.
Haber Merkezi - 2020-12-08