Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Piktech İkinci Kez Kapılarını Açtı

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Piktech İkinci Kez Kapılarını AçtıPiktech Ege Pamuk, İplik, Tekstil Aksesuarları ve Teknolojileri İhtisas Fuarı’nın İkincisi, 28-31 Ekim 2021 tarihleri arasında Denizli EGS Park Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleşti. Fuarın açılış törenine Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Kaymakamı Adem Uslu, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik ve davetliler katıldı. Fuarda; iplik kumaş, aksesuar, baskı ve örme konusunda tekstil sektörünün önemli firmaları ürünlerini sergiledi. iplikten kumaşa, kumaştan düğmeye, düğmeden örme ve baskı teknolojilerine kadar birçok yeniliğin tanıtıldığı fuarda Tek Stil Yayıncılık ve Tanıtım Aksesuar Dünyası ve Nakış Dünyası dergilerini ücretsiz olarak ziyaretçilere sundu. FTR Moda-Brodeci, İzmir Brode, Eva Aksesuar ve Nesgo Group fuarda aksesuar sektörünü temsil ettiler.


İğneden İpliğe Birçok Ürün TanıtıldıElastan, yün, akrilik, polyester, poliproilen, polyemid, keten gibi ham maddelerden yapılmış her türlü ipliğin sergilendiği fuarda, dokuma ve örme kumaş üretiminde kullanılan ipliklerin yanı sıra, dar dokuma imalatında renkli iplik kullanım imkanı sağlayan ürünler de yer aldı. Fuarda ayrıca, dünyanın tanınmış elastan iplik markaları da ürünlerini sergiledi. Sektörün tanınmış firmalarının en son teknoloji ile sürdürülebilir özellikte ürettikleri brodeler ise fuarın en gözde ürünleri arasında yer aldı. Bu grupta brodede dünyanın ikinci Türkiye’nin ise ilk GOTS Belgesi’ni alan firmanın ürünleri fuarda oldukça dikkat çekti. Giyim imalatında kullanılan aksesuarların da sergilendiği fuarda, her türlü polyester, metal, plastik düğmenin yanı sıra, tahta, korozo, boynuz, sedef gibi doğal ham maddelerle yapılmış ürünler de ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Yine giyim imalatında kullanılan kuşgözü, rivet, çıtçıt, trok, klikıt, bağucu, toka, gibi aksesuarlar geniş model seçeneğiyle fuarda yer aldı. Örme teknolojisinde de en son yeniliklerin sergilendiği fuarda, ayrıca iklimlendirme konusunda Türkiye’nin en tecrübeli firmaları da imalatçılara çözümler sundu.

Baskıdaki Yenilikler İlgiyle Takip Edildi

Öte yandan, dijital baskıdaki son teknolojilerin sergilendiği fuarda, metraj baskının yanı sıra, butik tarzı işlerde hızlı ve seri şekilde dijital baskı yapabilen makineler de fuarda ziyaretçilerle buluştu. Baskıda Türkiye’nin 81 iline etkin servis sunan bu firmalar, fuar alanında demo üretim yaparak ziyaretçilerini bilgilendirdi. Düğme, etiket ve aksesuar ürünlerine de baskı yapabilen bu makineler konfeksiyon yan sanayi üreticileri tarafından ilgiyle takip edildi.

PİKTECH FUARI'NDAN GÖRÜNLERHaber Merkezi - 2021-11-12


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66