Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Otomatik Plastik Etiket Makinesinde ‘Ekol’ Farkı

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Otomatik Plastik Etiket Makinesinde ‘Ekol’ Farkı

Güngören Bölgesi’nde gerçekleştirdiği kauçuk etiket imalatıyla tanınan firmalardan biri olan Ekol Etiket, Çin’den ithal etmeye başladığı Tua Jinyu markalı kauçuk etiket makineleri ile sektöre yeni bir seçenek sundu. Yüksek kapasiteli plastik etiket ve promosyon ürün imalatıyla sektöre katkıda bulunan firma, üreticileri için ekonomik bir seçenek olan Tua Jinyu marka kauçuk etiket makinelerinin Türkiye distribütörü olarak da sektöre hizmet verecek. Önümüzdeki süreçte ihracatlarını artırmayı hedeflediklerini belirten Ekol Etiket kurucusu Suat Gürkan, faaliyetleri ve sektördeki geçmişleri hakkında şunları söyledi: “Ben, Ekol Etiket’i 2001 yılında Güngören’de kurdum. Müşteri portföyümüzde hazır giyim, ayakkabı, çanta ve promosyon üreticileri yer alıyor. Çin’den düzenli ithalat yapıyor ve İstanbul’un tüm tekstil bölgelerine hızlı terminlerle hizmet veriyoruz.”
Müşteriye özel tasarım çalışmalar da sunduklarını ifade eden Suat Gürkan: “Biz kauçuk etiket alanında yüksek üretim kapasitesiyle cevap veren bir şirketiz. 3-D zemin ve tek renk çalışmalarda günlük kapasitemiz 15 bin adet. Standart enjeksiyon etiketlerde ise günde 20 bin adet üretim yapıyoruz. Nubuk, suni deri ve materyal baskılarda ise günde 20 bin adet iş çıkartıyoruz. Çin’de bir üreticiyle yaptığımız anlaşma sonucu, Tua Jinyu kauçuk etiket makinelerinin Türkiye Distribütörlüğü’nü aldık ve makine satışlarımıza başladık. Makinelerimiz saatte 1 kw enerji tüketimiyle kullanıcısına büyük avantaj sağlıyor” diye konuştu. Yurtdışına satışlarını artırmak için çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Gürkan, yeni yıla ilişkin hedeflerini ise şöyle özetledi: “ Biz plastik etiket ve makineleri alanında Türkiye’de tanınan bir firmayız. Ancak ihracatımızla da ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Şu anda Ukrayna, Almanya, İran ve Arap Ülkeleri’ne ihracat yapıyoruz. 2020 Yılı’nda ihracatımızı artırmak için çalışmalarımıza hız vereceğiz.”
Haber Merkezi - 2020-11-08


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66