Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Onur’dan Aksesuar Kaplamaya Kaliteli Hizmet

Güngören piyasasının tanınan firmalarından biri olan Onur Metal Kaplama, kaliteli hizmet anlayışıyla fark oluşturuyor. Zamak ve pirinç kaplamalarda sektöre kaliteli seçenekler sunan firma, dinamik hizmet yapısıyla ihracatçı hazır giyim firmaları tarafından tercih ediliyor.
Önümüzdeki süreçte sektörün kalıcı firmaları arasında yer almayı hedeflediklerini belirten firma sahibi Murat Yüksel, faaliyetleri hakkında şunları söyledi: “Onur Kaplama, 2015 yılında Güngören’de kuruldu. Müşteri portföyümüzde metal aksesuar üreticilerine yer veriyoruz. Tüm taleplere genç ve dinamik kadromuzla cevap veriyoruz. Daha çok Merter ve Yenibosna’daki metal aksesuar üreticileriyle çalışıyoruz. Hızlı termin ve uygun fiyatlarla müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.”
Üretimlerinde kaliteli ham madde kullanarak gerçekleştirdiklerini kaydeden Murat Yüksel: “Onur Kaplama, zamak, pirinç ve saçtan yapılmış her tür aksesuara kaplama hizmet sunan bir şirkettir. Üretimini 250 m2 kapalı alana kurulu tesisinde gerçekleştiren şirketimiz, kalite istikrarını ön planda tutuyor. Free nikel ve free siyah kaplamalarda büyük beğeni toplayan firmamız, özenli işçiliğiyle farkını ortaya koyuyor. Günde 50 bin adet aksesuar kaplayabilen Onur Metal, iki gün içinde sipariş teslimatlarını gerçekleştiriyor” dedi. Piyasada yaşanan durgunluğa dikkat çeken Yüksel: “Metal aksesuar kaplama, ağırlıklı olarak ithal ham maddelerle yapılan bir iş. Bu nedenledir ki, Dolar’daki artış en çok bizi etkiledi diyebiliriz. Fiyat dengeleme konusunda ciddi sorunlar yaşadık. Halbuki, benim amacım tesisimizi daha da büyütmekti ve işimize daha çok ihracatçı firmalarla çalışan metal aksesuar üreticilerine yönelik dolap kaplamayı da eklemekti. Umarım, en yakın zamanda piyasada bir hareketlenme olur ve bu hedeflerimi hayata geçirebilirim.”
Haber Merkezi - 2020-12-06