Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Okyanus Kroşeta’dan Yeni Desenler

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Okyanus Kroşeta’dan Yeni Desenler

Süs dikişleri alanında sektörde otuz yıllık tecrübesiyle tercih edilen firmalardan biri olan Okyanus Kroşeta, güncel moda trendlerine uygun olarak hazırladığı desenleriyle yeni sezona hazır. Güngören’deki tesisinde her çeşit süs dikişlerini usta işçilik ve katma değerli bir yaklaşımla uygulayan firma, portföyünde ihracatçı firmalara yer veriyor. Üretimlerini artırmak için yeni bir tesise taşınmayı amaçladıklarını belirten Okyanus Kroşeta’nın kurucusu Erdal Gümüş, faaliyetleri hakkında şu bilgileri verdi: “Ben bu sektörde yaklaşık 30 yıldır hizmet veriyorum. Kendi firmam Okyanus Kroşeta’yı ise 2016 yılında kurdum. Güngören’deki tesisimizde sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Müşteri portföyümüzde hazır giyim başta olmak üzere; ayakkabı, ev tekstili ve birçok sektörden ihracatçı üretici yer alıyor. İstanbul dışında Tokat, İzmir ve Bursa’daki üreticilerle de çalışıyoruz.”
Üretimlerini günün modasına göre oluşturduklarına dikkat çeken Erdal Gümüş, sektöre sunduğu son yenilikleri şöyle anlattı: “Biz işimize her zaman profesyonelce baktık. Desenlerimizi kataloglarda tanıttık ve reklamlar verdik. Sürekli yeni desenler araştırmayı ihmal etmedik. Yeni sezon için gipede özel desenler hazırladık. Jakarlı gipede ise eski ve yeni karışımı bir koleksiyon sunduk. Zincirli ve metal aksesuarlı çalışmalarımız ise katma değer yönü oldukça güçlü çalışmalar. Bunlarla birlikte nervür, kabartma, otantik, istiridye, kardelen ve badem dikişlilerde de iddialıyız. Müşterilerimizden gelen sekiz, acur, punto ve karpuz çekirdeği dikişlerine de hızla cevap veriyoruz. Plise de farkımızı ortaya koyuyoruz.” Üretime yönelik yatırımlarını sürdüreceklerini ifade eden Gümüş: “Son bir yıl içinde makine parkuru ve istihdamımıza yaptığımız yatırımlarla üretimimizi yüzde 40 artırdık. Makinelerimizi özel dikişler yapabilecek aparatlarla donattık ve rekabette avantaj sağladık. Şu anda işimizin büyüme trendinde olduğunu söyleyebilirim. Bu nedenle önümüzdeki yıl Güngören ya da Güneşli bölgesinde yeni bir tesise taşınarak sektördeki konumumuzu güçlendirmeyi planlıyoruz” şeklinde konuşmasını tamamladı.
Haber Merkezi - 2020-11-23


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66