Bize Ulaşın

0 532 799 78 18
0 212 555 94 94

Net Cırtbant Global Pazardaki Payını Artırıyor

Konfeksiyon yan sanayi alanındaki üretimiyle sektörün uluslararası kuruluşlarından biri olan Dimak Tekstil A.Ş., yüksek kaliteli cırtbant imalatıyla global pazarlardaki payını artırıyor. “Net” markasıyla ürettiği cırtbantlarını hazır giyim ve tekstilin yanı sıra, savunma sanayi, medikal, branda gibi birçok sektöre sunan firma, cırtbantlardaki innovatif tasarımlarıyla tercih ediliyor. Kalite vizyonlarını geliştirerek global pazar paylarını artırmak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Dimak Tekstil A.Ş. Genel Müdürü Ali Kürşat Özpehlivan, sorularımızı şöyle yanıtladı:

Firmanızın sektördeki konumu ve faaliyetleriniz hakkında bilgi verir misiniz?

Net Cırtbant markasıyla, kaliteli ve rekabetçi bir altyapıda ürettiğimiz ürünlerimiz müşterilerimiz tarafından büyük ilgi görmektedir. Ürünlerimizi hazır giyim, tekstil ve daha birçok farklı alt sektöre sunabilmekteyiz. Ürün gamımızın genişliği ve segmentasyon becerimiz bizleri sektörümüzde ön plana çıkarmaktadır. Sürekli gelişen altyapımız ve ürün çeşitliliğimiz ile müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda yaptığımız yenilikler ürünlerimizin dünya çapında talep görmesini sağlıyor. Türkiye, Pazarı’nda günbegün büyürken uluslararası alanda da tanınıyor ve biliniyoruz. Net Cırtbant müşterilerimiz nezdinde ürünleri kaliteli olan ve sektörel anlamda rekabet edebilecek ürün ve fiyat gamasına sahip bir kuruluş olarak kendisine saygın bir yer edinmektedir.

İmalatını yaptığınız ürün çeşitleri ve özellikleri hakkında bilgi verir misiniz?

Firmamızın temelde odaklandığı konu ve ürün cırtbanttır. Savunma sanayi, medikal, çadır/branda, tekstil, hazır giyim gibi birçok alt sektöre hizmet etmekteyiz. Bu alanda müşterilerimizin kalite gereksinim ve beklentilerine göre farklı alternatifler sunabiliyoruz. Alanında gelişmiş en yüksek teknolojiyi kullanarak, otomasyona dönük kalite kontrol proseslerimiz ve sürekli izlenen üretim süreçleriyle müşterilerimize hatasız ürün ve en hızlı servis prensibiyle hizmet etmekteyiz. Bizi geliştiren ve ileriye dönük yol almamızı sağlayan bu anlayış çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Alanında eğitimli ve sürekli gelişime açık çalışma arkadaşlarımız ürettiğimiz ürünlerin teknik özelliklerinde dönük son derece hassas analizler ve kontroller gerçekleştirmekteler. Net Cırtbant olarak kalite, hizmet ve inovasyon ekseninde birçok farklı alt sektörün beklentilerini fazlasıyla karşılayan bir üretim gerçekleştirmekteyiz. Bizi farklı kılan en önemli özelliğimiz, müşterilerimizin taleplerini karşılarken onları birer partner olarak görüp birlikte hareket etme ve büyüme algısıyla yol almamızdır.

Cırtbant alanında müşterilerinize sunduğunuz avantajlar nelerdir?

Öncelikle Net Cırtbant olarak kaliteden asla ödün vermeyen bir felsefede çalışmaktayız. Ürün hammadde tedariklerimizi dünyanın saygın ve doğaya, insana, çevreye saygılı işletmelerinden sağlıyoruz. Bu konuda gerek yerel gerekse de uluslararası alanda başarılı olduğumuzu söyleyebilirim. Hizmet sunduğumuz müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler bizleri geleceğe dönük umutlandırmaktadır. Bu pazarda ülkemizi dünya çapında temsil etmek en büyük gayemiz. Bu alanda hedeflerimize doğru emin adımlarla yürümekteyiz. Dünyanın birçok ülkesine ürün satarken kalite algımızı ve marka bilinirliğimizi sürekli yükseltiyoruz. İşletmemizin sunduğu toplam kalite algısı, siparişin alım ve üretim aşamasından ürün teslimine değin sıkı bir disiplin içerisinde sürmektedir. Odaklandığımız temel nokta kalite ve hız. Bu da şüphesiz bizlere müşteri memnuniyeti olarak dönmektedir.

Net Cırtbant’ın ileriye yönelik hedefleri nelerdir?

Bu yıl özellikle markamızın daha etkin ve etkili bir biçimde nihai alıcılara ulaşmasına odaklanıyoruz. Daha yoğun bir pazarlama anlayışıyla, servis ve hız kalitemizi yükseltmek ve cırtbant sektöründe hedeflediğimiz noktaya ulaşmak istiyoruz. Sektörümüze katmayı planladığımız birçok yeni ürün var. Geçtiğimiz yıl yaptığımız teknoloji yatırımları bu yıl da artarak sürecek. Çalışanlarımızı kalite noktasında eğitirken teknik olarak gelişimimizi aralıksız devam ettireceğiz. Ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesi olarak küresel anlamda büyümemizi sürdüreceğiz. Net Cırtbant olarak müşterilerimize her anlamda sunduğumuz kalite vizyonu gelişerek devam edecektir.
Haber Merkezi - 2020-11-08