Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Nakış Teknolojileri Heimtextil ile Tanıtılacak

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Nakış Teknolojileri Heimtextil ile TanıtılacakNakış Teknolojileri Heimtextil ile Tanıtılacak Ünlü Alman fuar organizasyonu şirketi Messe Frankfurt, bugüne kadar yaptığı başarılı etkinliklere, salgın dönemine özel büyük bir projeyle bir yenisini ekliyor. Messe Frankfurt, 4 - 7 Mayıs 2021 tarihleri arasında endüstri, ticaret, tasarım, bilim ve araştırmanın önde gelen temsilcilerini aynı anda ve yerde bir araya getirmek için Heimtextil, Techtextil ve Texprocess ile güçlerini birleştirdi. Yeni fuar, üçlüsünün güçlü bir sinerji oluşturacağına kesin gözüyle bakan Messe Frankfurt Tekstil ve Tekstil Teknolojileri Başkan Yardımcısı Olaf Schmidt, bu yeni organizasyon yapısının mevcut planlama durumu ve görünümü hakkındaki soruları şöyle yanıtladı:

 Heimtextil, Techtextil ve Texprocess üçlüsünün Mayıs 2021'de düzenlenme kararını nasıl aldınız?

 Bu yıl hepimiz önceden bilinmeyen ve öngörülemeyen gelişmelerin olduğu bir dizi durum yaşadık. Hiçbirimiz pandeminin sonuçlarını ve süresini önceden tahmin etmedik. Ve yine ne zaman tekrar güvenilir planlar yapabileceğimizi bilmediğimiz bir noktadayız. Yine de iyimser olmak için iyi bir neden var. Yazın sonuna doğru ve ikinci dalga bizi vurmadan çok kısa bir süre önce Almanya'nın fuar ve sergi endüstrisine tekrar fuar düzenleme izni verildi. Bunun ışığında, bir sonraki Heimtextil'i Ocak 2021'den Mayıs'a ertelemeye karar verdiğimiz için daha kolay planlama yapabildik. Böylece, Heimtextil, Techtextil ve Texprocess 2021 güvenilir bir organizasyon ortamında birlikte yapmaya karar verdik. Asya'daki gidişata bakmak da bize iyimserlik için zemin sağladı. Ekim ortasında, Messe Frankfurt 150.000'e kadar katılımcıyla fuarlar düzenlemeye başladı. Çin'in virüsü ele alma şekli, Avrupa yaklaşımıyla karşılaştırılamaz olsa da, yine de oradaki durumu cesaret verici görüyoruz. Ayrıca geçtiğimiz aylarda hijyen ve güvenlik konseptimizi çok detaylı bir şekilde hazırladık. Doğal olarak, büyük çoğunluğu sektörün yakın gelecekte bir araya geldiğini görmek isteyen yetkililer ve katılımcılarımızla yakın temas halindeyiz. Bu doğrultuda, 2021 yılında fuarlarımızı güvenli bir şekilde gerçekleştirmek için hızla ilerliyoruz.

Üç fuarın aynı anda düzenlemenin katılımcılara ve ziyaretçilere katkısı nelerdir?

Heimtextil'i Eylül ayında, gelecek yıl Ocak'tan Mayıs'a ertelemeye ve Techtextil ve Texprocess ile eşzamanlı olarak düzenlemeye karar verdik. Bu üç fuarın birlikte düzenlenmesi büyük sinerji yaratacak. Elyaf, iplik, fonksiyonel tekstiller, üretim ve terbiye süreci ile çeşitli uygulamalardaki yenilikler daha kolay takip edilebilecek. Techtextil'in yenilikçi teknik tekstil ve nonwoven üreticilerine olan yakınlığı sayesinde, Heimtextil katılımcıları ve ziyaretçileri yeni bir iş alanından potansiyel ortaklarla tanışma fırsatına sahip olacaklar. Pek çok Heimtextil katılımcısı, Texprocess'te görülebilecek tekstil ve esnek malzemelerin işlenmesine yönelik makineler ve yeni teknolojilerini de inceleyecekler. Yeni fuar üçlümüz, tamamen yeni takımyıldızlarda ilham, uzmanlık ve iş fırsatları sunan bir "tekstil güç merkezi" olacak. Özellikle Techtextil ve Texprocess, ilk kez daha fazla dijital hizmet sunacak.
Haber Merkezi - 2023-02-14


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66