Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Minah Dantel Yatırımlarına Devam EdecekDantel alanında kaliteli üretimiyle sektörün tercih edilen firmalarından biri olan Minah Dantel, Bursa’da gerçekleştirdiği imalatını İzmir’deki mağazasından sektöre sunuyor. Dar bant ve metraj danteldeki katma değerli üretim yapısıyla sektörde fark oluşturan şirket; çeyizlik ürünleri ile de beğeni topluyor.


Önümüzdeki süreçte yatırımlar yaparak yenilikler sunmaya devam edeceklerini belirten firma ortaları Barış Polat ve İsmail Tunçer faaliyetleri ve sektördeki konumları hakkında dergimize şunları söyledi: “Yaklaşık 25 yıldır aksesuar sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Minah Dantel’i ise 2015 yılında İzmir’de kurduk. Müşteri portföyümüzde gelinlik, abiye giyim ve iç giyim üreticilerine yer veriyoruz. Hızlı termin ve uygun fiyatlarımızla müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Türkiye’nin tüm şehirlerine ürün veriyoruz.”
Ürün çeşitlerini günün modasına uygun şekilde oluşturduklarını kaydeden Barış Polat ve İsmail Tunçer ürün çeşitleri hakkında ise şu bilgileri verdiler: “Minah Dantel, Bursa Gürsu’daki tesisinde sınırsız desen seçeneğiyle taleplere cevap veriyor. Dar bant ve metraj dantelde yüksek kapasiteli üretim yapan şirketimiz; gelinlik dantel, abiyelik dantel ve bindallı dantellerde de müşteriye özel üretim yapıyor. Beden, yaka, aplik ve kenar suyunda da günün modasını sunuyoruz. Siparişe göre boyama hizmetleri de sağlıyoruz.”


Sektörde başarılı olmak için yenilik yapmak gerektiğini ifade eden firma ortakları ileriye yönelik hedeflerini ise şöyle özetlediler: “Kriz dönemleri, muhakkak ki, sektör üzerinde olumsuz bir etki yapıyor. Ancak sektörümüz şu anda bir toparlanma sürecinde. Biz de bu süreçte ilk etapta tesisimizi yeni makinelerle donatarak parkurumuzu genişletmeyi hedefliyoruz. Bu yatırımlarla birlikte sektöre yeni ürünler sunarak daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı hedefliyoruz.”
Haber Merkezi - 2023-02-14