Bize Ulaşın

0 532 799 78 18
0 212 555 94 94

MHGF İletişim Toplantılarını Çevrimiçi SürdürüyorFederasyon İletişim Toplantılarını Çevrimiçi Sürdürüyor Pandemiden önce birçok ilimize ziyaretler gerçekleştirerek, Sektörel İletişim Toplantıları yapan Moda ve Hazır Giyim Federasyonu (MHGF), salgın hastalık sürecinde bu toplantılarını online olarak sürdürüyor. MHGF, her ay düzenlediği bu toplantılarda sırasıyla Trendyol İcra Kurulu Üyesi ve TOBB E-Ticaret Meclisi Başkanı Ozan Acar, CicekSepeti.com Kurucu CEO’su Emre Aydın ve Mavi Jeans’in CEO’su Cüneyt Yavuz gibi sadece ülkemizde değil, global pazarda da tanınan firmaların yöneticilerini konuşmacı olarak ağırladı.

 Ünlü Firmaların Yöneticileri Deneyimlerini Aktardı

Sektörel İletişim toplantılarının online olarak yapılan son üç organizasyonuna MHGF üye derneklerinden biri olan Hazır Giyim İhracatı Geliştirme Derneği (HİGE-DER) ev sahipliği yaptı. Sektörel İletişim Toplantıları’nın 16.’sı 10 Aralık 2020 tarihinde yapıldı. Çevrimiçi düzenlenen ve moderatörlüğünü gazeteci, tv programcısı Çetin Ünsalan'ın yaptığı toplantının konuğu Trendyol İcra Kurulu Üyesi ve TOBB E-Ticaret Meclisi Başkanı Ozan Acar oldu. MHGF Başkanı Hüseyin Öztürk'ün açılış konuşması yaptığı ve MHGF üye dernekleri başkanları ile yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantıda, Trendyol Pazaryeri Direktörü Özkan Çokaygil de bir sunum yaptı.

MHGF 27 Ocak tarihinde ise Sektörel İletişim Toplantıları’nı 17. Kez organize etti. Bu toplantının konuğu, yeni bir atılımla çiçeğin yanı sıra başta hazır giyim olmak üzere, birçok ürünün de satışının yapıldığı, en büyük e-ticaret platformlarımızdan CicekSepeti.com Kurucusu ve CEO’su Emre Aydın ile CicekSepeti.com CCO’su Ceyhun Turan oldu. CicekSepeti.com başarı öyküsünün yanı sıra önemli bilgilerin de paylaşıldığı çevrimiçi toplantının açılışında konuşan MHGF Başkanı Hüseyin Öztürk, Emre Aydın ve Ceyhun Turan'a katılımlarından dolayı teşekkür etti.
 
MHGF’nin toplantılarının 18.’si ise 10 Şubat’ta gerçekleştirildi. Bu toplantının konuğu küresel ölçekte başarı yakalamış Mavi Jeans’in CEO’su Cüneyt Yavuz oldu. MHGF Başkanı Hüseyin Öztürk toplantının ardından paylaştığı mesajda “Başta konuğumuz olan ve tüm içtenliğiyle değerli bilgiler paylaşan Sayın Cüneyt Yavuz olmak üzere, ev sahipliği yapan üye derneğimiz HİGE-DER'e, toplantının moderasyonunu yapan Sayın Çetin Ünsalan'a ve katılarak katkı sağlayan başkanlarımıza, yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederiz” dedi.
Haber Merkezi - 2021-02-28