Bize Ulaşın

0 532 799 78 18
0 212 555 94 94

Metal Düğmede Yeni Bir Vizyon

Küresel markalara sunduğu aksesuarlarla sektörde katma değer oluşturan firmalardan biri olan MSH Düğme Aksesuar, İstanbul Merter’deki showroomunda faaliyetlerini sürdürüyor. Metal ve plastik aksesuarda katma değerli bir hizmet politikası izleyen firma, hizmet yapısında tecrübe ve dinamizmi bir araya getirerek, sektöre yeni bir vizyon sunuyor.
Yatırımlarını işlerdeki gidişata göre yapacaklarını belirten MSH Düğme’nin sahibi Ömer Haksever, faaliyetleri hakkında şunları söyledi: “Ben çocukluğumdan bu yana metal aksesuar sektörünün içindeyim. MSH Düğme’yi ise 2018 yılında Merter’de kurdum. Müşteri portföyümüzde küresel hazır giyim firmalarına yer veriyoruz. Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Avrupa’nın birçok ülkesine doğrudan ihracat yapıyoruz.”
 Faaliyetlerinde katma değerli bir hizmet politikası izlediklerini ifade eden Ömer Haksever: “Biz metal aksesuar ağırlıklı hizmet veren bir firmayız. Küçüköy’de ürettiğimiz zamak, pirinç ve sacdan düğme ile her çeşit aksesuarı müşterilerimize tedarik ediyoruz. Konfeksiyon sektörünü yan sıra, ayakkabı üreticilerine de hizmet veriyoruz. Plastik düğme, toka ve stoperler de ürün çeşitlerimiz arasında yer alıyor. Aksesuar çakma makinelerinde de farkımızı ortaya koyuyoruz” dedi.
Salgın sürecinin yatırımlarını askıya aldığını kaydeden Haksever, şöyle bir değerlendirmede bulundu: “Çin, aksesuar alanında da dünyanın en önemli üreticisi. Ancak salgın sürecinde bu ülke Avrupalı markaların gözünden düştü. Aksesuar işinde yine Türkiye’nin yıldızı parladı. 2021 yılında ben ülkemize yönelik siparişlerin artacağı tahminindeyim. Gelişen şartlara göre yatırımlarımızı sürdüreceğiz.”
Haber Merkezi - 2021-03-04