Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Metal Aksesuar Kaplamada Teknik Bir Seçenek

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Metal Aksesuar Kaplamada Teknik Bir Seçenek

Sunduğu hizmet kalitesiyle Metal aksesuar üreticileri tarafından tercih edilen firmalardan biri olan Teknik Metal Kaplama, İstanbul Güngören’deki tesisinde faaliyetlerini sürdürüyor. Zamak ve pirinç kaplamalarda sektöre kaliteli seçenekler sunan firma, dinamik hizmet yapısıyla ihracatçı hazır giyim firmalarına ürün tedarik eden metal aksesuarcılara hizmet veriyor. Önümüzdeki süreçte üretim kalitelerini artırmayı hedeflediklerini belirten firma sahibi Önder Gözüaçık, yaptıkları çalışmalar ve sektördeki konumları hakkında şunları söyledi: “Ben, bu sektöre uzun süre çalışan olarak hizmet verdim. Teknik Kaplama’yı ise 2010 yılında Güngören’de kurdum. Müşteri portföyümüzde metal aksesuar üreticilerine yer veriyoruz. Kaplama alanında gelen tüm taleplere genç ve dinamik kadromuzla cevap veriyoruz. Daha çok İstanbul ve İzmir’deki metal aksesuar üreticileriyle çalışıyoruz. Hızlı termin ve uygun fiyatlarla müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.”
Üretimlerini çift vardiyalı sistemleriyle gerçekleştirdiklerini bu nedenle gelen her talebe cevap verebildiklerini kaydeden Önder Gözüaçık: “Teknik Kaplama, zamak ve pirinçten üretilmiş her tür aksesuara kaplama hizmet sunan bir firmadır. Üretimini 270 m2 kapalı alana kurulu tesisinde gerçekleştiren şirketimiz, kalite istikrarını ön planda tutuyor. Free nikel ve free siyah kaplamalarda büyük beğeni toplayan şirketimiz; gold, antik sarı, kalay oksit, mirolay antik, mirolay sade, Avrupa oksit, korozyonlu Avrupa oksit ve bakır kalay kaplama taleplerine de cevap veriyor. Askı kaplama sistemiyle günde 30 bin adet aksesuar kaplayabilen şirketimiz, dolap kaplamada da günlük bir tonluk bir kaplama kapasitesine sahip” dedi. Piyasada yaşanan durgunluğa da dikkat çeken Gözüaçık: “Biz şu anda sektörde belli bir konuma sahip olan firmalardan biriyiz. Ciddi bir yatırımla işimize başlamıştık. Ancak piyasada yaşanan durgunluk nedeniyle kontrollü hareket etmek durumundayız. Yatırımlarımızı sektördeki gidişata göre şekillendiriyoruz. Şartlar uygun olduğu zaman askı lak kaplama sistemini de bünyemize dahil ederek, imalat kalitemizi artırmak istiyoruz” şeklinde konuşmasını tamamladı.
Haber Merkezi - 2020-12-06


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66