Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Metal Aksesuarın Çeyrek Asırlık Üreticisi

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Metal Aksesuarın Çeyrek Asırlık Üreticisi

Metal aksesuar alanında sektörün tanınan üreticilerinden biri olan Caner Toka’nın sektördeki geçmişi 90’lı yıllara dayanıyor. Uzun süredir Güngören Sanayi Bölgesi’nde imalatını sürdüren firma, şu anda ikinci kuşak yöneticileri ile yoluna devam ediyor. Müşteri portföyünde başta ayakkabı olmak üzere, hazır giyim ve kırtasiye sektörünün temsilcilerine yer veren Caner Toka, İstanbul ve Türkiye’nin birçok şehrindeki üreticilerle de çalışıyor.
Ağırlıklı olarak sacdan yapılmış kapsül, rivet, kuşgözü, trok ve kanca gibi aksesuarlar üreten firma, pirinçten imal edilmiş ürünlerde de beğeni topluyor. Firma, ayda yaklaşık olarak 10 ton hammadde tüketiyor. Üretimini günün modasına göre şekillendiren Caner Toka, bünyesinde yer alan boyahanesiyle ürünlerinde müşterilerine sınırsız renk seçeneği sunuyor. Talebe göre markalama işlemleri yapan şirket, özel ürün numunelerini üç hafta içinde teslim ediyor. Güvenilir hizmet anlayışıyla yoluna devam eden Caner Toka, yatırımlarını ayakkabı sektöründeki olumlu gelişmelere göre belirlemeyi hedefliyor.
Haber Merkezi - 2020-11-07


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66