Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Maske Lastiğinde İhracatını Artırıyor

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Maske Lastiğinde İhracatını Artırıyor

Merter’de yer alan mağazasıyla hazır giyim ve iç giyim üreticilerinin tercih ettiği firmalardan biri olan Sinerji İmalat & İthalat, son dönemde başladığı maske lastiği ihracatıyla ülke ekonomisine katkı sağlıyor. Dar bant dantel, fantezi şerit ve yakada günün modasına uygun seçenekler sunan firmanın Çin’den ithalatı da bulunuyor. Maske lastiği taleplerinin bir yıl kadar daha süreceğine dikkat çeken firma sahibi Hakan Ünal, faaliyetleri hakkında şunları söyledi: “Ben Sinerji Aksesuar’ı 2016 yılında Merter’de kurdum. Müşteri portföyümüzde hazır giyim ve iç giyim üreticileri yer alıyor. İstanbul dışında Türkiye’nin birçok tekstil şehrinde de müşterilerimiz yer alıyor. Çin’den aksesuar ithalatı da yapıyoruz.”

Müşteriye özel şerit üretimi yaptıklarını kaydeden Hakan Ünal: “Aksesuar işinde başarılı olmak için sektördeki gelişmeleri iyi takip etmeniz gerekiyor. Biz de Sinerji İmalat olarak bu alanda katma değerli ve moda ürünlerle farkımızı ortaya koyuyoruz. Dar bant dantel, örme dantel, kopanaki ve yakalarda şık seçenekler sunuyoruz. Püskül ve saçaklarda da iddialıyız. İthal arma, broş ve transfer baskılarda da beğeni topluyoruz. Topkapı’daki tesisimizde müşteriye özel fantazi şerit imalatı yapıyoruz. Son dönemde artan maske lastiği talebi üzerine bizde bu ürün gamına yöneldik. Şu anda hem iç piyasaya hem de ihracata yönelik olarak maske lastiği de tedarik ediyoruz” dedi. Üretime yönelik yatırımlarını sürdüreceklerini ifade eden Ünal, hedeflerini şöyle özetledi: “Sektörde rekabet koşulları gün geçtikçe zorlaşıyor. Dövizdeki hızlı değişimler, yaşanan salgın hastalıklar ve siyasi olaylar işlerin akışını değiştiriyor. Bu nedenle sektördeki firmalar, uzun süredir büyük yatırımlara giremiyorlar. Ancak son dönemde başladığımız maske lastiği üretimi ve ihracatı birçok işin önüne geçti. Şu anda Hollanda, Rusya ve Polonya’ya ihracat yapıyoruz ve bu ihracatımızda artış yaşanıyor. Bana göre maske lastiği işi bir yıl daha kadar sürecek gibi görünüyor.”
Haber Merkezi - 2020-11-08


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66