Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Mücevher Kutusunda Deri Tasarımlar


Aksesuar toptancılarına sunduğu kaliteli ürünlerle sektörde tanınan firmalar arasında yer alan Borino Deri, İstanbul Bayrampaşa’daki iki atölyesinde faaliyetlerini sürdürüyor. Suni ve hakiki deri mücevher kutularında butik tarzı bir üretim politikası izleyen şirket, deri kemer ve çantalarda da tasarımlarıyla dikkat çekiyor.
Önümüzdeki süreçte sektördeki konumlarını koruyarak, hizmet kalitelerini artırmayı amaçladıklarını belirten firma sahibi Akif Altıntaş, faaliyetleri ve sektördeki geçmişleri hakkında dergimize şunları söyledi: “Biz yaklaşık 30 yıllık bir tecrübeyle sektörde hizmet veriyoruz. Halen faaliyetlerini şirketimizin ikinci kuşak temsilcileri Semih ve Salih Altıntaş ile birlikte yürüttüğümüz firmamız, müşteri portföyünde genellikle Bayrampaşa, Merter ve Beyazıt piyasasında faaliyet gösteren aksesuar firmalarına yer veriyor. Tecrübeli bir ekibe sahibiz. Hızlı temrinlerle müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.”

Müşteriye özel üretim yaptıklarını ifade eden Akif Altıntaş: “Firma olarak hakiki ve suni deriden mücevher kutusu üretimi yapıyoruz. Bu alanda yüksek üretim yapabilecek kapasiteye sahibiz. İmalatımızı genellikle müşteri talepleri doğrultusunda şekillendiriyoruz. Ürün numunelerini ise aynı gün içinde teslim ediyoruz. Kemerlerimizi ise üzerine aksesuar uygulamaları yaparak, ürünleri daha katma değerli hale getiriyoruz. Jakron etiket, deri düğme ve deri biye imalatıyla da sektöre katkıda bulunan şirketimiz, cüzdan, anahtarlık ve promosyon ürün imalatıyla da beğeni topluyor” dedi.
Günün koşullarına göre üretim ve hizmetlerini yapılandıracaklarını kaydeden Altıntaş: “Pandemi ile birlikte birçok alanda değişim yaşanıyor. Biz de firma olarak duruma uygun şekilde hizmetlerimizi yapılandırıyoruz. Firmamızın yönetiminde genç yaşlardaki iki oğlumun olması bizim için büyük avantaj. Onlar dijital alanda yapacakları çalışmalarla işimizi daha da geliştirecekler. Ben de üretim alanında geniş tecrübeye sahip olduğum için işin makine tarafıyla daha çok ilgiliyim. Önce lazer kesim olmak üzere, diğer makinelerimizi daha iyi hale getirmek için çalışmalarımı sürdürüyorum” dedi.
Haber Merkezi - 2021-05-17