Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Lego Karton Etikette İddialı

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Lego Karton Etikette İddialı

Etiket alanında katma değerli yaklaşımıyla sektörde tercih edilen firmalar arasında yer alan Lego Etiket, dinamik bir çalışma yapısıyla taleplere cevap vermeye devam ediyor. Karton etiketlerde müşteriye özel seçenekler sunan şirket, dokuma etiketlerde de oldukça iddialı. Önümüzdeki süreçte istihdam ve üretimlerini artıracaklarını belirten firma sahibi Sinan Zaman, faaliyetleri hakkında bize şunları söyledi: “Ben sektörde 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahibim. Uzun süre sektörde çalıştıktan sonra kendi firmam olan Lego Etiket’i 2015 yılında Topkapı’da kurdum. Müşteri portföyümüzde hazır giyimin birçok segmentinden üretici yer alıyor. İstanbul dışında hazır giyim imalatın geliştiği Türkiye’nin birçok şehrine ürün gönderiyor ve hızlı terminlerle müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.” 

Etikette Katma Değerli Hizmet Veriyoruz Numune hazırlama ve sipariş teslimatını kısa sürede gerçekleştirdiklerini kaydeden Sinan Zaman, imalatını yaptıkları ürünler hakkında şöyle konuştu: “Firma olarak etiket alanında katma değerli bir hizmet anlayışıyla yolumuza devam ediyoruz. Karton etiketin yanı sıra, karton kutularda da sektörden yoğun talep görüyoruz. Ayrıca, dokuma etiketlerde de farkımızı ortaya koyuyoruz. Ürün numunelerini iki gün içinde teslim ediyoruz. Bünyemizde yer alan grafik ekibimizle müşteriye özel tasarımlar da hazırlıyoruz.” İstikrarlı büyümeyi dikkate alan bir firma olduklarının altını çizen Zaman, şöyle bir değerlendirmede bulundu: “2019 yılında birçok firma, sıkıntı yaşadı. Ancak biz Ekim Ayı’na kadar iyi işler yaptık. Sezon arası durgunluğu yılın son iki ayına yansıdı. Şu anda yeni yılın planlamasını yapıyoruz ve 2020 yılından umutluyuz. İşlerin gidişatına göre istihdam ve üretimimizi artıracağız.”
Haber Merkezi - 2020-11-08


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66