Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

KYSD Trend İnovasyon Etkinliğini Bursa da YapacakSektörün öncü sivil toplum örgütü Konfeksiyon Yan Sanayicileri Derneği (KYSD), bundan önce yedi kez gerçekleştirdiği Tekstil Aksesuarları Trend İnovasyon Etkinliği’ni bu yıl Bursa’da gerçekleştirecek.
KYSD, Termin Fuarcılık ve Aksesuar Dünyası Dergisi ile yeni bir işbirliği gerçekleştirerek Tekstil Aksesuarları Trend İnovasyon Etkinliği’ni Bursa’da düzenleme kararı aldı. 8. Tekstil Aksesuarları Trend İnovasyon Etkinliği 09-11 Haziran tarihlerinde bu yıl birincisi yapılacak olan Teks-Tech Bursa İplik, Brode, Tekstil Aksesuarları, Nakış İşleme ve Kumaş Baskı Teknolojileri Fuarı kapsamında, özel bir bölümde Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde organize edilecek.

Her Türlü Aksesuar Ziyaretçilerin Beğenisine Sunulacak

Teks-Tech Fuarı ve 8. Tekstil Aksesuarları Trend İnovasyon Etkinliği’nde ziyaretçiler konfeksiyon yan sanayi alanındaki tüm ürünleri, bu ürünlerdeki en son yenilik ve trendleri görebilecek. Bu alanda; düğme, her türlü metal aksesuar, tüm fermuar çeşitleri, her türlü etiket çeşitleri, barkodlama sistemleri, dar dokuma, kordon, lastik çeşitleri, her türlü dantel ve brode çeşitleri,  taşlı aksesuar türleri, gül, fiyong çeşitleri, tela, astar kapitone gibi birçok aksesuar ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

İplik ve Kumaş Bölümü Geniş Bir Kitleye Hitap Edecek

Teks-Tech Fuarı’nın İplik ve Kumaş Bölümü’nde her türlü örme,dokuma ve baskılı kumaş çeşitleri ziyaretçilere sunulacak. İplik alanında ise pamuk iplikleri, elastan iplikler, yün iplikler, akrilik iplikler, viskon iplikler, polyester iplikler, ipek iplikler, naylon iplikler, tekstüre iplikleri, fantazi iplikler, organik iplikler, polipropilen iplikler, rejenere iplikler, metalik iplikler, teknik iplikler, el örgü iplikleri ve elyaflar tanıtılacak. 

Kumaş ve Aksesuar Baskı Teknolojileri de Yer alacak

Fuarın Teknoloji Bölümü’nde ise kumaş ve aksesuarın yanı sıra her türlü tekstil malzemesine baskı yapabilen teknolojiler ziyaretçilerin beğenisine sunulurken, lazer ve ploter konusundaki en son yenilikler de sergilenecek. Fuarda ayrıca nakış ve işleme makineleri ve örme teknolojileri ile yan sanayileri de ziyaretçilere tanıtılacak.

Haber Merkezi - 2023-08-10