Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
KYSD Ticaret Müşavirleriyle Yurtdışına Odaklandı

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

KYSD Ticaret Müşavirleriyle Yurtdışına OdaklandıKonfeksiyon Yan Sanayicileri Derneği (KYSD), başarılı geçen Trend ve İnovasyon Sanal Fuarı’nın ardından yurtdışında daha etkin hale gelmek için çalışmalarına hız verdi. Sektör açısında vizyoner öneme sahip ülkelerde görev yapan Türkiye’nin ticaret müşavirleriyle Zoom üzerinden görüşmeler sağlayan KYSD üyeleri, önemli bilgi alışverişlerinde bulundular. KYSD, yönetimi ve üyeleri sırasıyla 9 Aralık 2020 tarihinde Milano Ticaret Müşaviri Ozan Murat Ergan, 12 Ocak 2021 tarihinde Casablanca Ticaret Müşaviri Mehmet Elbir ve 19 Ocak 2021 tarihinde Barcelona Ticaret Müşaviri Elif Berrak Taşyürek ve Madrid Ticaret Müşaviri Nazlı Seza Onat ile Zoom üzerinden görüşmeler yaptı. 26 Ocak’ta da Almanya’nın köklü Hazır Giyim Derneği, German Fashion’ın Satın Alma Çalışma Grubu Başkanı Thomas Ballweg’in konuşmacı olarak katıldığı “Almanya Hazır Giyim Pazarı” konulu Zoom toplantısı yapan KYSD, Pekin, Guanğco ve Şanhay Ticaret Müşavirlerimiz Serdar Afşar ile Hakan Kızartıcı’nın katıldığı dördüncü toplantısını ise 2 Şubat’ta gerçekleştirdi.


Dijital Toplantılarla Hasarı Asgariye Çekiyoruz

Konuyla ilgili olarak görüşlerini aldığımız KYSD Başkanı Murat Özpehlivan, portalımıza şu bilgileri verdi: “KYSD olarak Pandemi sürecinde firmalarımızın hem hedef pazarlar ve üreticileri hakkında bilgilenmeleri hem de bölgedeki genel durum ve gidişat hakkında ilk elden bilgiye ulaşmaları adına düzenlediğimiz Zoom toplantılarına gösterilen ilgi bizleri memnun etti. Ticari Ataşelerimizin büyük bir ciddiyet ve özveriyle hazırladıkları sunumlar ve sonrasında katılımcılarımızın sordukları sorulara verdikleri cevaplar bizler açısından önemliydi. Dünyayı, ülkemizi ve sektörümüzü derinden etkileyen Covid-19 sürecinde bilginin ve bilgi paylaşımının önemi gitgide artmaktadır. Bu açıdan mevcut koşullarda bu tür dijital toplantılar organize ederek dönemi minimum hasarla atlatabilmek adına KYSD olarak önemli bir misyon üstlendiğimizi düşünüyorum. Bu çalışmaların sektörümüze ve dış ticaretimize katkı sunmasını dilerken bu tür toplantılarımızın devam edeceğini de sizlerle paylaşmak isterim.”
Haber Merkezi - 2021-02-04


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66