Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

KYSD Sektörü Dijitalde Buluşturacak

Konfeksiyon Yan Sanayicileri Derneği (KYSD) tarafından düzenlenen Tekstil Aksesuarları Trend ve İnovasyon Etkinliği, Covid-19 salgını nedeniyle bu yıl sanal fuar olarak gerçekleşecek. Bu yıl beşinci kez düzenlenecek etkinlikte 50 katılımcı firma, son aksesuar trendlerini sergileyecekler. 17-19 Kasım 2020 tarihleri arası yapılacak olan etkinlik, yurtdışından da takip edilecek.

Etkinliğimize 50 Bin Ziyaretçi Bekliyoruz

Konuyla ilgili olarak görüşlerini aldığımız KYSD Başkanı Murat Özpehlivan, şunları söyledi: “Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını dolayısıyla bu yıl 5.’sini düzenleyeceğimiz Tekstil Aksesuarları Trend ve İnovasyon Etkinliği’mizi 17-19 Kasım 2020 tarihlerinde dijital ortamda gerçekleştiriyoruz. Katılımın yoğun olduğu etkinliğimizde bu yıl ülkemiz ve dünyadan 50.000 dolayında ziyaretçiyi ağırlamayı planlıyoruz. Sanal gerçekliğin tekstil aksesuarları ve moda ile buluşacağı fuarımız, alanında dünyada ilk ve tek olma özelliğini sürdürüyor. Sektörümüzün yeni pazarlara açılması ve gelişimi adına önem verdiğimiz bu fuar konfeksiyon yan sanayi sektörünün vizyonuna da değer katmaya devam ediyor. 
KYSD öncülüğünde her yıl büyüyen ve gelişen bu organizasyon ülkemizin dış ticaretine, istihdamına ve ekonomisine güç katarken aynı zamanda sektörümüzün marka değerini de yükseltiyor. Bu yıl özellikle Almanya, Fransa, Polonya ve BDT ülkelerinden etkinliğimizi ziyaret edeceklerini düşündüğümüz alıcılar fuarımıza önemli katkılar sunacaklar. Ayrıca ülkemiz hazır giyim üretici ve ihracatçıları da fuarımız yoluyla en yeni ve trend tekstil aksesuarlarını görecek, katılımcı firmalarla birebir görüşme imkanı bulacaklar. Trend alanında sergilenecek ürünler modaya yön verecek ve düzenleyeceğimiz seminerler yoluyla hazır giyim ve tekstil aksesuarları sektörünün geleceği değerli konuşmacılar tarafından ele alınacak. TİM başta olmak üzere, İTO, İSO, İHKİB, İTHİB ve diğer birçok sektörel derneğin her yıl olduğu gibi bu yıl da destek olduğu fuarımız küresel bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Tüm paydaşlarımıza, katılımcılarımıza ve fuarımıza ön kayıt yaparak ilgisini gösteren ziyaretçilerimize şimdiden teşekkür ediyoruz.”
Haber Merkezi - 2020-11-07