Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Kristal Taşın Tecrübeli Tedarikçisi

Kristal taş alanında sektörün tecrübeli firmalarından biri olan SBT Aksesuar, İstanbul Güngören’deki showroomunda faaliyetlerini sürdürüyor. Ürün yelpazesinde yer alan rengarenk kristal taşlarla sektörde katma değer yaratan firma, talebe göre mesh ve BSN’ler de sunuyor.
Önümüzdeki süreçte aksesuar sektörüne yatırım yapmayı düşünmediklerini belirten şirketin sahibi Enes Demir, faaliyetleri hakkında şunları söyledi: “SBT Aksesuar, 2014 yılında Güngören’de kuruldu. Müşteri portföyünde taş dizim üreticilerine yer veren SBT Aksesuar’ın Çin’den ithalatı bulunuyor. SBT Aksesuar, Cezayir ve Tunus gibi ülkelere ihracat da yapıyor.” Özel ithalat taleplerini 15 gün içinde teslim ettiklerini kaydeden Enes Demir, ürün çeşitleri hakkında şu bilgileri verdi: “Biz de SBT Aksesuar olarak daha çok anne ve çocuk kıyafetlerine yönelik taş tedarik eden bir firmayız. Bu alanda günün modasına uygun seçenekler sunuyoruz. Octagon, convex, cobachon ve tüm kristal taş çeşitlerindeki taleplere geniş renk seçeneğiyle cevap veren şirketimiz, mesh ve BSN gibi ürünler de tedarik ediyor. SBT Aksesuar’ın ürün yelpazesinde yapıştırma pul ve payetlerde bulunuyor”
Dünya ekonomisinde yaşanan daralmaya işaret eden Demir, konuşmasını şöyle tamamladı: “Günümüzde tüm ekonomilerde ciddi sorun yaşanıyor. Dolardaki artış ve Avrupa ülkelerindeki pandemiden dolayı daralan ekonomi, firmaları çeşitli çözümler üretmeye yöneltti. Bunlardan en dikkat çekeni de artık firmaların geniş stoktan uzak durmaya başlamaları. Böylece üreticiler risk payını azaltmış oluyorlar. Biz SBT Aksesuar olarak bu şartlarda aksesuar sektöründe yeni bir yatırım yapmayı düşünmüyoruz. Şu anda hizmetlerimizi sipariş odaklı olarak sürdürerek işimizi geliştirmek amacındayız.”
Haber Merkezi - 2020-11-29