Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Kanarya Dar Dokuma’dan Üretime Yatırım

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Kanarya Dar Dokuma’dan Üretime Yatırım

Dar dokuma alanındaki kaliteli üretimiyle tanınan firmalardan biri olan Kanarya Tekstil, imalatına yaptığı yatırımlarla hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor. Dar dokuma ürünlerinde profesyonel üretim yapan firma, kordon uçlama hizmetleriyle de tercih ediliyor. Talepler doğrultusunda yatırımlarına devam edeceklerini belirten firma ortağı Bülent Özdemir, sektördeki konumları ve faaliyetleri hakkında şu bilgileri verdi: “Ben konfeksiyon yan sanayi sektörüne 2000’li yılların başında giriş yaptım. Kanarya Tekstil’ ise kardeşim Hasan Tahir Özdemir ile birlikte 2006 Yılı’nda Güngören’de kurduk. Müşteri portföyümüzde hazır giyim ve eşofman üreticileri yer alıyor. İstanbul’daki tüm tekstil bölgelerine hızlı terminlerle hizmet veriyoruz.”

İmalatlarında kaliteli ham maddeler kullandıklarını ifade eden Bülent Özdemir: “Dar dokuma, birçok sektör için önemli bir üretim alanı. Biz de Kanarya Tekstil olarak bu alanda yüksek kapasiteli üretim yapıyoruz. Son dönemde aldığımız iki makine ile imalatımızı yüzde 25 artırdık. Lastikten ekstrafora, ekstrafordan şeride kadar, her üründe hem standart, hem de fantazi seçenekler sunuyoruz. 0.6’dan 8 cm.ye kadar değişen bir üretim bandımız var. Tresli ürünler de tedarik ediyoruz. Kordon uçlama alanında kısa temrinlerle hızlı hizmet veriyoruz. Güngören’de faaliyetlerini sürdüren Doruk Uçlama ile yaptığımız işbirliği kapsamında metal, astetat ve makaron uçlama hizmetleri veriyoruz.” dedi. Şu anda üretim kapasitelerinin her talebe cevap verebilecek seviyede olduğuna dikkat çeken Özdemir “Biz, sürekli olarak işimizi geliştirme düşüncesinde olan bir şirketiz. Parkurumuzu kalifiye makinelerle takviye ettikten sonra daha hızlı ve kaliteli hizmet vermeye başladık. Yeni yatırım için gelen yeni talepleri dikkat almamız gerekiyor. Bunun dışında bir dar dokuma mağazası açmak istiyoruz. Bu hedefimizi salgın sürecinden sonraya gündeme alacağız.”
Haber Merkezi - 2020-11-08


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66