Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Kışa Şıklık Katan Kemer ModelleriKemer alanında köklü firmalardan biri olan Hilal Kemer, yeni koleksiyonuyla kış sezonuna rengarenk seçenekler sunuyor. Mercan’daki iki mağazasında bayan ve erkek giyimine uygun kemerler sunan firmanın Arap Ülkeleri’ne ihracatı da bulunuyor.
Önümüzdeki süreçte hizmet kalitelerini artırmayı amaçladıklarını belirten firma ortaklarından Suat Ramazan Bayır, faaliyetleri ve Hilal Kemer’in sektördeki geçmişi hakkında bize şunları söyledi: “Hilal Kemer, 1975 yılında İstanbul’da kuruldu. Halen bir aile şirketi olarak yönetilen firmamız, müşteri hizmetlerini Mercan’daki iki mağazasında sürdürüyor. Portföyünde ağırlıklı olarak hazır giyim üreticilerinin yanı sıra, aksesuar toptancılarına da yer veren Hilal Kemer’in Arap Ülkeleri başta olmak üzere, Bosna Hersek ve Rusya gibi ülkelere ihracatı da bulunuyor.”
Sezona özel modeller hazırladıklarını belirten Suat Ramazan Bayır: “Kemerler, hazır giyimde şıklık oluşturan aksesuarlar arasında yer alıyor. Biz de Hilal Kemer olarak bu alanda kaliteli seçenekler sunuyoruz. Şirketimiz, suni deriden imal ettiği kadın kemerlerinde kış sezonuna taşlı modeller sunuyor. Mavi, pembe ve hardal renkli modellerimiz de özel ürünlerimiz arasında yer alıyor. Hakiki ve suni deriden imal ettiğimiz erkek kemerleri de sektörden büyük talep görüyor. Özel ürün numunelerini 1 ile 3 gün arasında teslim ediyoruz. Ayrıca cüzdan ve kartlıkların yanı sıra, pantolon askıları da ürün çeşitlerimiz arasında yer alıyor” dedi.
Salgın döneminin sektörün ihracatına olumsuz yansıdığına dikkat çeken Bayır, hedefleri hakkında ise şöyle konuştu: “Son iki yıldır yaşanan salgın nedeniyle sektörümüz sorunlar yaşıyor. Biz firma olarak bu süreci tecrübemizle aşıyoruz. Bence bu zorlu dönemi çok açılmadan kontrollü bir şekilde aşmak gerekiyor. Biz bu dönemi hizmet ve üretim kalitesine yatırımla geçirmek düşüncesindeyiz.”
Haber Merkezi - 2021-12-13