Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Jakarlı Dokumaya Özel ÇözümlerBayrampaşa’daki tesisinde gerçekleştirdiği imalatıyla birçok sektöre hizmet veren EVR Dar Dokuma, müşteriye özel üretim anlayışıyla fark oluşturuyor. Jakarlı ve havlu lastiklerde ihracatçı firmaların tercihi olan firma, aynı kaliteyi şerit biye, kenar örgülü etiket ve etnik desenli şeritlerde de ortaya koyuyor.
İlerleyen süreçte tesisleşme ve üretime yatırım yapmak amacında olduklarını belirten firma sahibi Evren Şensoy, faaliyetleri hakkında şunları söyledi: “EVR Dar Dokuma 2016 yılında Bayrampaşa’da kuruldu. Daha çok iç giyim, hazır giyim, ayakkabı ve otomotiv sektörlerine hizmet veriyoruz. İstanbul dışında Türkiye’nin birçok şehrinde ihracatçı müşterilerimiz var ve katma değerli üretim yapımızla tercih ediliyoruz. Almanya, Fas ve Tunus’a ihracat da yapıyoruz”
Müşteriye özel dar dokuma üretimi yaptıklarını ifade eden Şensoy: “EVR Dar Dokuma olarak kendi alanımızda profesyonel bir üretim anlayışıyla yolumuza devam ediyoruz. Jakarlı ve havlu lastiklerde ihracatçı firmaların tercihi olan şirketimiz, aynı kaliteyi şerit biye, kenar örgülü etiket ve etnik desenli şeritlerde de ortaya koyuyor. İsteğe göre apre ve fixe işlemleri de yapıyoruz. Parkurumuzdan 0.3 ile 8 cm. arasında ürünler çıkıyor” dedi.
Yatırım için şu anda şartların elverişli olmadığını vurgulayan Şensoy, şöyle bir değerlendirmede bulundu: “Salgın süreci yatırıma sekte vurdu. Ama ben yine de sektör olarak başarılı işler yaptığımızı söyleyebilirim. Ancak bu dönem büyümeye elverişli değildi. 2021 yılının son, 2022’nin ise ilk çeyreğinde çok şey değişmez tahminindeyim. Şartlar biraz daha uygun hale gelirse parkurumuza yeni makineler eklemeyi ve önümüzdeki süreçte daha büyük bir tesise taşınmayı planlıyorum. Şu anda yurtdışı fuarlara katılarak ihracatımızı artırmak bizim için daha çok önem taşıyor.”
Haber Merkezi - 2021-09-29