Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

İthal Ürünlerde Geniş Model SeçeneğiAksesuar alanında sunduğu geniş seçeneklerle tanınan VRD Aksesuar, İstanbul Merter’deki showroomunda faaliyetlerini sürdürüyor. Arma, motif ve aplikte kaliteli seçenekler sunan firma, yelpazesinde yerli ve ithal ürünlere yer veriyor. Salgın nedeniyle beklemede olduklarını belirten firma sahibi Burak Vardar, faaliyetleri hakkında şunları söyledi: “Firmamızın temeli babam Cemail Vardar’ın kurduğu 60’lı yıllara dayanır. Ben de bu şirket sayesinde sektörü tanıdım. 2004 yılında çanta üzerine faaliyet gösteren ilk firmam Burak Ticaret ve 2011 yılında da ikinci firmam Burak Aksesuar’ı kurdum. Yaklaşık üç sene önce de Merter’e taşındık ve müşteri sayımızda artış sağladık.”
 Ürün yelpazelerini hazırlarken günün moda trendlerini dikkate aldıklarını ifade eden Burak Vardar: “Şu anda pandemi ve dolardaki artış nedeniyle yerli aksesuarlar ön plan çıktı. Biz de VRD Aksesuar olarak bu alanda fark oluşturmak için ürünün katma değer yönünü ön planda tutuyoruz. Yakadan aplike, aplikten arma ve taşlı aksesuara kadar, birçok aksesuarda yüzlerce seçenek sunuyoruz. Kumaş çeşitlerinde de iddialıyız” dedi.
 Bu yılın son çeyreğinden de umutlu olmadığını dile getiren Vardar, konuşmasını şöyle tamamladı: “Dünya ekonomisi, salgın nedeniyle çökmüş durumda. Ülkemizde de durum çok farklı değil. Hazırgiyim, son iki aydır iyi bir performans çizse de, hava yatırıma uygun değil. Ben koşullar böyleyken pazarlanma ekibimi genişlettim. Aynı zamanda deri giyim üreticilerine suni deri tedarik etmeye başladım. Böylece kriz döneminde rahat nefes aldık diyebilirim.”
Haber Merkezi - 2021-02-28