Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

İplik Kumaş ve Aksesuarda Ege BuluşmasıPiktech Ege Pamuk, İplik, Tekstil Aksesuarları ve Teknolojileri İhtisas Fuarı’nın İkincisi, 28-31 Ekim 2021 tarihleri arasında Denizli EGS Park Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Sektörün önemli aksesuar firmalarının da katılımcı olarak yer alacağı fuarda, iplikten kumaşa, kumaştan baskı ve nakış malzemelerine kadar birçok ürün grubu sergilenecek. Baskı makinelerindeki en son teknolojilerin de tanıtılacağı fuara ülkemizin birçok tekstil bölgesinin yanı sıra, balkan ülkeleri, İran ve Rusya gibi ülkelerden satın almacılar ziyaret edecek.

İplikte Her Seçeneğe Rastlamak Mümkün

Fuarın iplik bölümünde pamuk İplikleri, pamuk karışımlı iplikler, elastan İplikler, yün İplikler, Yün Karışımlı İplikler, Viskon İplikler, Fuarın iplik bölümünde viskon karışımlı iplikler, akrilik iplikler, akrilik karışımlı iplikler, fantezil iplikler polyester iplikleri, polyester karışımlı iplikler, polipropilen iplikler, polyamid iplikler, keten iplikler, keten karışımlı iplikler, keten karışımlı iplikler, naturel iplikler, rejenere iplikler, metalik iplikler, teknik iplikler, dikiş iplikleri, nakış iplikleri, naylon iplikleri, el örgü iplikleri, tekstüre iplikleri, byafar ve bobin. masura ve makaralar tanıtılacak.

Dönüştürülebilir Özellikli Kumaş ve Brodeler de SergilenecekKumaş bölümünde ise pamuklu kumaşlar, yünlü kumaşlar, ipek kumaşlar, keten kumaşlar kadife kumaşlar, denim kumaşlar, polyester kumaşlar, naylon kumaşlar, baskılı kumaşlar ve fonksiyonel kumaşlar görücüye çıkacak. Fuarda ziyaretçiler brodede Türkiye’nin ilk, dünyanın ise ikinci GOST Belgesi’ni alan İzmir Brode’nin ürünlerinin yanı sıra, yenilikçi vizyonda sektörde önemli bir yeri bulunan FTR Moda ile Brodeci firmalarının sürdürülebilir özelikteki ürünlerini inceleyebilecekler.

Yan Sanayi Ürünleri  ve Baskı Teknolojileri de Yer Alacak

Düğme, kuşgözü, rivet, çıtçıt, trok, klikıt, bağucu, toka, dantel, etiket, arma, bijuteri gibi aksesuar ürünlerindeki en yeni ve trend modeller ziyaretçilerin beğenisine sunulacağı fuarda dijital baskı teknolojilerindeki en son yenilikler de sergilenecek. 

Haber Merkezi - 2021-10-26