Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Her Çeşit Düğmeye Uzman Çözüm

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Her Çeşit Düğmeye Uzman Çözüm

İstanbul Şişli Pangaltı Bölgesi’ndeki mağazasıyla sektöre hizmet veren Uzman Düğme, yaklaşık yarım asırlık tecrübesiyle her çeşit düğmeye çözüm üretiyor. Polyester plastik, ağaç ve metal düğmelerde kaliteli seçenekler sunan firma, hızlı terminleriyle de müşterilerine avantaj sağlıyor. Sektörde konumlarını koruyarak yollarına devam edeceklerini belirten firma sahibi Behçet Tokgöz, faaliyetleri sektördeki geçmişleri hakkında dergimize şunları söyledi: “Ben, düğme sektörüne 1968 yılında girdim. Sektörde geçirdiğim süre içinde birçok firmaya ortaklık yaptım ve işletmeci olarak da sektöre hizmet verdim. 2005 yılında ise Uzman Düğme diğer adıyla Dümaxto’yu kurdum. Müşteri portföyümüzde ihracatçı hazır giyim üreticileri yer alıyor. İstanbul dışında İzmir, Adana ve Mersin gibi şehirlerdeki firmalarla da çalışıyoruz.”
Düğme alanındaki her türlü talebe çözüm sunacak birikime sahip olduklarını kaydeden Behçet Tokgöz: “Düğmeler, hazır giyimde şıklık oluşturan aksesuarlar arasında yer alıyor. Çeşitli malzemelerden yapılan bu ürünler, farklı kıyafetlerde kullanılıyor. Biz Uzman Düğme olarak, müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek onlara çözüm oluşturuyoruz. Polyesterden plastiğe, plastikten ağaç ve metale kadar her türlü düğmede müşteriyle özel ürünler sunan Uzman Düğme, siparişe göre boyama ve lazer markalama hizmetleri de sağlıyor” dedi. Ülke ekonomisinin istikrara ihtiyacı olduğunu ifade eden Tokgöz, şöyle bir değerlendirmede bulundu: “Geçen yıl ekonomide yaşanan hızlı değişimler, yatırımcılar için büyük engel oluşturdu. Hiç kimse önünü göremediği için kendisini riske atmak istemedi. Umarım, kovit-19 gibi bir salgını da içeren bu sorunlu süreç en kısa zamanda düzelir. Biz bu koşullarda öncelikle konumumuzu korumak amacındayız. Yatırımlarımızı gelişmelere göre şekillendireceğiz.”
Haber Merkezi - 2020-11-03


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66