Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Hayel Brode Güngören Mağazasıyla İddialı

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Hayel Brode Güngören Mağazasıyla İddialı


Brode alanında sektörün gelişen firmalarından biri olan Hayel Tekstil, İstanbul Güngören’deki yeni showroomu ile sektördeki etkinliğini artırdı. Gipür bant, fisto bant, yaka lez gibi brode ürünlerini May Brode ile birlikte gerçekleştiren firma, metraj dantel , polyester ve naylon kumaşlarda da farkını ortaya koyuyor.
Yeni showroomu ile birlikte portföylerindeki ihracatçı hazır giyim firma sayısını artırmayı hedeflediklerini belirten firma sahibi Hayel Fitoz, faaliyetleri hakkında şunları söyledi: “Benim sektöre girişim bundan yaklaşık 20 yıl önce oldu. Brode sektörünün tanınan firmalarında yöneticilik yaptıktan sonra, kendi firmam Hayel Tekstil’i 2020 yılında Zeytinburnu’nda kurdum. 2021 yılında Güngören’deki yeni showroomumuza taşındık. Müşteri portföyümüzde ihracatçı hazır giyim firmaları yer alıyor. Polonya’ya ihracat, Çin’den ise ithalat yapıyoruz.”
Katma değerli hizmet ve hızlı termine büyük önem verdiklerine vurgulayan Hayel Fitoz, ürünleri çeşitleri hakkında şöyle konuştu: “Bugün brode alanında birçok üretici ve satıcı yer alıyor. O nedenle rekabette fark oluşturmak için özel ürünleri kaliteli hizmet ile sunmalısınız. Bu nedenle biz, gipür bant, fisto bant yaka ve lez gibi brode ürünlerini günün modasına göre tasarlıyoruz. Sektördeki tecrübelerimizin birleşmesiyle May Brode ile birlikte gerçekleştirdiğimiz brode imalatımızı seçkin bir müşteri grubuna sunuyoruz. Terminlerimiz de oldukça kısa. Metraj dantel, polyester ve naylon kumaşlarda da geniş stoklarla hizmet veriyoruz. Talebe göre brode ve kumaş boyama hizmetleri de sunuyoruz.”
Sektöre merkezi bir noktadan hizmet vermenin işlerini geliştirmede büyük avantaj sağlayacağını ifade eden Fitoz, hedeflerini ise şöyle özetledi: “Bu işe geçen yıl Zeytinburnu Bölgesi’nde başlamadıktan hemen sonra pandemi süreci patlak verdi. Biz bu süreçte salgın hastalığa rağmen, tecrübemizle iyi işler yaptık. Ancak daha iyi işler yapmak için sektörün merkezinde olmak düşüncesiyle bu yıl Güngören’e taşındık ve yeni showroomuzla müşterilerimizi rahat bir ortamda ağırlamaya başladık. Şu anda tanıtım ve pazarlama faaliyetleri ile portföyümüzü hızla genişletiyoruz. Yatırımlarımızı ise gidişata göre belirleyeceğiz.”
Haber Merkezi - 2021-05-17


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66