Bize Ulaşın

0 532 799 78 18
0 212 555 94 94

Fiziki Fuarlar Sonbahara Odaklandı


Pandemi sektörün tanıtım ve organizasyon yönlerini de olumsuz etkiledi. Bu dönemde birçok yurtiçi ve yurtdışı fuar, yerini sanal ve çevrimiçi etkinliklere yerini bıraktı. Her ne kadar ayakkabı ve makine sektörleri, fuarlarını gerçekleştirmiş olsa da, kendi alanında branşlaşmış fuarlar gerçekleşmedi. Ancak 2021’in Sonbahar Fuar Takvimi’ne baktığımızda sektörümüzü ilgilendiren üç fuarın fiziki olarak yapılacağını görüyoruz.

Fashion Prime Eylül’de

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından dördüncüsü organize edilecek olan Fashion Prime Tekstil, Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri Fuarı; 15 - 17 Eylül 2021 tarihleri arasında Türkiye’nin en büyük ve en modern fuar merkezi fuarizmir’de kapılarını açmaya hazırlanıyor. Moda ve hazır giyim sektörünün ihtiyaç duyduğu ürünleri üreten ve bu ürünlerin ticaretini yapan tedarikçileri bir araya getirmek ve ticari bağlantılar kurulmasına aracılık etmek amacı ile yola çıkan Fashion Prime, fuar süresince yapılacak ikili iş görüşmelerle birlikte sektörün ihracatına büyük katkı sağlamayı hedefliyor. Kumaş çeşitleri ve aksesuarlar başta olmak üzere hazır giyim sektörünün tüm bileşenlerinin ve sektörel trendlerin profesyonel ziyaretçiye sunulacağı Fashion Prime’da, tasarımcılar katılımcılarla bir araya gelme fırsatı yakalayacak.

Kasım’daki Fashionist Prestijli Firmaları Ağırlayacak

Abiye, gelinlik ve damatlık sektörü, yaşadığı ticari durgunluğu, 16-18 Kasım 2021 tarihleri arasında düzenlenecek CNR Fashionist Fuarı ile aşmayı hedefliyor. Sektörün iç ve dış ticaretine büyük katkılar sağlayacak fuar, CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından KOSGEB desteğiyle, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek. Türkiye’nin moda fuarı CNR Fashionist İstanbul, sektörün en prestijli firmalarının şık ürün ve tasarımlarını uluslararası moda dünyasının beğenisine sunacak. 30 bin metrekarelik alanda 20 bin uluslararası alıcı hedefleyen fuarın katılımcıları, CNR Fashionist İstanbul’da gerçekleşecek global ticaretten oldukça umutlu. Farklı model ve renk seçenekleriyle abiye, gelinlik, damatlık, takım elbise ve şık giysilerde son model tasarımların sergileneceği fuarda, yerli ve yabancı 100’ün üzerinde firmanın 500’ün üzerindeki markasını ürün sergileyecek.

IfWedding Hibrit Model ile Fark Oluşturuyor

Uluslararası alıcılar ile Türk üreticilerin buluştuğu 15. kez düzenlenecek olan If Wedding Fashion İzmir bu yıl 16-19 Kasım 2021 tarihinde Hibrit Model olarak gerçekleşecek. Hibrit Model, Fiziki fuarın yanı sıra aynı zamanda dijital ortamda da stantları ziyaret ederek katılımcı firma yetkilileri ile görüntülü görüşmeler gerçekleştirilebilecek bir ticari platform. 15. IF Wedding Fashion İzmir Fiziki Fuarı'nı dijital platform ile bütünleştirerek daha fazla ziyaretçiye ulaşmayı hedefliyor.
Haber Merkezi - 2021-05-27