Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Fiziki Fuarlar Sonbahara Odaklandı

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Fiziki Fuarlar Sonbahara Odaklandı


Yaklaşık iki yıldır pandemiden dolayı yapılamayan sektör fuarları, aşılama çalışmYaklaşık iki yıldır pandemiden dolayı yapılamayan sektör fuarları, aşılama çalışmalarının yoğunlaşması ve bir daha kapanma olmayacağı açıklanması üzerine sonbaharda fiziki olarak kapılarını açmaya hazırlanıyorlar.
Eylül Ayı’ndan itibaren yıl sonuna kadar sektörümüzde her ay fuar heyecanı yaşanacak. İzmir’de yapılacak olan Fashion Prime ve Fashion Tech, Denizli’de yapılacak olan Piktech Fuarı, İstanbul’da yapılacak Fashionist Fuarı ve Fespa Eurasia Fuarı yılsonuna kadar yapılacak olan fuarlardan sadece bir kaçı. Bu fuarların yanı sıra, Konfeksiyon Yan Sanayicileri Derneği’nin iki yıl boyunca sanal olarak organize ettiği Trend İnovasyon Etkinliği de Kasım Ayı’nda fiziki olarak kapılarını açmaya hazırlanıyor…

Fashion Prime Fuarı:

15-17 Eyül tarihleri arasında İzmir’de gerçekleşecek olan fuarda, her türlü konfeksiyon yan sanayi ürünleri, kumaş üreticileri, konfeksiyon makine üreticileri ve her türlü iplik üreticileri ürünlerini tanıtacak.

Fashion Tech Fuarı:

15-17 Eylül tarihleri arasında Fashion Prime Fuarı ile eş zamanlı olarak İzmir’de konfeksiyon yan sanayi ürünleri, kumaş üreticileri, konfeksiyon makine üreticileri ve her türlü iplik üreticileri ürünlerini tanıtacak. gerçekleşecek olan fuarda, hazır giyim ve konfeksiyon üretiminde kullanılan makine ve teknolojilerin yanı sıra tekstil makineleri ile tekstil baskı teknolojileri sergilenecek.

Piktech Fuarı:

28-31 Ekim tarihleri arasında Denizli’de düzenlenecek olan fuarda, her türlü iplik, her türlü kumaş, elyaf çeşitleri, bobin masura ve makaralar, her türlü tekstil – konfeksiyon aksesuarları sergilenecek.

Fashionist İstanbul Moda Fuarı:

24-27 Kasım tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan fuarda her türlü, abiye, gelinlik, damatlık ve her türlü hazır giyim ürünleri sergilenecek. Trend İnovasyon Etkinliği: Konfeksiyon Yan Sanayicileri tarafından Kasım Ayı’nda İstanbul’da düzenlenecek olan etkinlikte her türlü konfeksiyon yan sanayi ürünleri sergilenecek.

Fespa Eurasia Fuarı:

2-5 Aralık tarihlerinde İstanbul’da organize edilecek olan fuarda, dijital baskı, serigrafi baskı, tekstil baskı, 3D baskı, süblimasyon ve transfer baskı makineleri ve sarf malzemeleri, baskı, grafik, desen yazılım ürünleri, Endüstriyel reklam ürünleri, kutu harf makinaları ve malzemeleri sergilenecek.

Haber Merkezi - 2021-09-09


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66