Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Fashionist Online Açılışa Gün SayıyorFashionist Online açılışa gün sayıyor.  22 Şubat saat 10.00’da Oylum Talu moderatörlüğünde; OTİAD Başkanı Rıdvan Kandağ, İTHİB Başkanı Ahmet Öksüz, İHKİB Başkanı Mustafa Gültepe, TİM Başkanı İsmail Gülle ve T.C. Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay konuşmaları ile Fashionist Online Moda ve Hazır Giyim Fuarı’nın açılışı gerçekleşecek.
22-27 Şubat tarihleri arasında online ortamda kadın, erkek, abiye ve çocuk giyim kategorilerindeki ürünlerle Osmanbey yeni sezonunu açacak olan Fashionist Online Moda ve Hazır Giyim Fuarı söyleşi, sergi ve defileleri için tüm hazırlıklarını tamamlandı. Osmanbey Tekstilci İş İnsanları Derneği (OTİAD) tarafından T.C. Ticaret Bakanlığı onayı ve İHKİB desteğiyle dört (4) dilde düzenlenecek olan Fashionist Online Moda ve Hazır Giyim Fuarı’nın başlamasına sayılı günler kaldı. Kadın, erkek, abiye ve çocuk giyim modasının 2021 İlkbahar/Yaz sezonu ürünlerini 22-27 Şubat tarihleri arasında katılımcılarıyla buluşturacak fuar, Ahu Barut söyleşisi, İsveç Sergisi ve yeni sezona damga vuracak ürünlerin tanıtıldığı defilelerle modaya yön verenlerin sesi olacak.

 Osmanbey Firmalarının Defile Rüzgarı Yeni Sezonun Modasını Getirecek

7700’ün üzerinde ürünle gerçekleştirilecek Fashionist Online Moda ve Hazır Giyim Fuarı’nın en ilgi çeken bölümü; kadın, erkek, abiye ve çocuk giyim kategorilerindeki defileler olacak. Fuarın her günü 13.30 ve 15.30 saatlerinde gerçekleştirilecek defileler boyunca yeni sezonun trendleri görücüye çıkacak. Ferhan Aral düzenlemesi ile 41 farklı firmanın defilesinin gerçekleşeceği fuar, her yıl olduğu gibi katılımcılarına cesur, farklı ve ilkleri barındıran yenilikler sunacak. Fuar süresince ürünleri sergileyecek firmalar ise şu şekilde: Airport, Allure, Badi Junior, Best Kids, Bruno Bellini, Cengiz Sarıkçıoğlu, Daisy Girl, Doğaner, Doridorca, Dressing Room, Emilio Guido, Explosion, Exquise, Favore, Gatsblady, Giotelli, Green Country, Herdal, Her Widman, İncity, İnvidia, Jadore, Jus De Pomes, Lacrima, Lakids, Ld Classic, Mambo, Mimya, Monita Kids, Niobe, Pamina, Pırıltı, Roseto, Salkım, Sesto Senso, Setre, Tdee, Tiga Kids, White Blue Dress, Zedd Plus, Ziganalı. Fuarın sponsor firmaları ise; İş Bankası, Opet, Axa Sigorta, Erler Group, Özhan Group ve Jmk.

Modanın Geleceği Mercek Altına Alınacak

Fashionist Online Moda ve Hazır Giyim Fuarı’nda katılımcılar gelecek dönemin trendlerinin konuşulacağı Modanın Geleceğine Bakış söyleşisinde buluşacak. Trendpie Fashion & Trend Solutions Ltd. Kurucusu ve Trend Danışmanı Ahu Barut’un katılacağı söyleşide ele alınacak konular arasında moda dünyasında trendleri belirleyen noktalar, tüketicilerin beklentileri, satış ve fuarların dijital olmaya devam edip etmeyeceği, e-ticarette dikkat edilmesi gereken kavramlar ve müşteriye sunulması gerekenler, ikinci el sektörünün önemli bir pazar haline gelip gelmeyeceği, markaların sürdürülebilirliğe olan yaklaşımı ve bu kapsamda yapabilecekleri ile Haute Couture’ün geleceği yer alacak.

İsveç Sergisi Uzaklardan Moda Taşıyacak

Fashionist Online Moda ve Hazır Giyim Fuarı’nda katılımcıları bekleyen bir başka etkinlik ise İsveç Sergisi olacak. Sürdürülebilir moda anlayışının dünyadaki önemli temsilcilerinden biri olan İsveç’i ağırlayacak sergide, moda devrimi ve tekstilin geleceği, hızlı moda anlayışı, kağıdın tekstilin yerini alıp almayacağı ve kotların daha sürdürülebilir olup olmayacağı soruları cevap bulacak. 22-27 Şubat tarihleri arasında online ortamda düzenlenecek olan Fashionist hakkında daha fazla bilgi ve kayıt formuna fashionistonline.com adresinden ulaşılabilir.
Haber Merkezi - 2021-02-18