Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Fantazi Kumaş ve Brodede Sevya Farkı

Katma değerli ürün yelpazesiyle sektörün gelişen firmalarından biri olan Sevya Aksesuar, İstanbul Güngören’deki mağazasında faaliyetlerini sürdürüyor. Brode ve fantazi kumaş çeşitlerinde farklı seçenekler sunan firma, payetli ve etnik şeritlerde de günün modasını ürün portföyüne taşıyor.
Yenilikler sunarak işlerini geliştirmeyi hedeflediklerini belirten firma ortağı Yakup Alkanat, faaliyetleri hakkında şunları söyledi: “Yaklaşık 10 yıldır bu sektörde faaliyet gösteriyorum. Sevya Aksesuar’ı ise ortağım Sevtap Reçel ile birlikte bu yıl Güngören’de kurduk. Müşteri portföyümüzde iç giyim, abiye giyim ve çocuk giyim üreticileri yer alıyor. İstanbul dışında Gaziantep ve Bursa’da da müşterilerimiz mevcut. Çin’den ithalat, Romanya ve Tunus’a ise ihracat yapıyoruz.”

Hızlı terminle müşteri memnuniyeti sağladıklarını ifade eden Yakup Alkanat, ürün yelpazeleri hakkında şu bilgileri verdi: “Biz, brode ve kumaş alanında hizmet veren bir firmayız. Raflarımızda brode, vual, fantazi, güpür, tül ve payetli kumaşlar yer alıyor. Kadife, saçak, etnik ve payetli şeritlerde iddialıyız. Yaka ve aplikler de çeşitlerimiz arasında yer alıyor. Talebe göre boyama hizmeti de sağlıyoruz. Tüm yerli ve ithal siparişlere bir hafta içinde cevap veriyoruz.” İstikrarlı bir büyüme planı içinde olduklarını kaydeden Alkanat, hedeflerini ise şöyle anlattı: “Şirketimiz kısa süre önce kurulmamasına rağmen, müşterilerimizden gelen taleplerle iyi bir çıkış yakaladık. Bizim için önemli olan dünya modasındaki değişimleri takip ederek yeni ürünleri onlara sunabilmek. Bu düşüncemizle bir yandan ithalatımızı artırmayı, diğer bir yandan da istikrarlı bir şekilde işimizi büyütmeyi hedefliyoruz.”
Haber Merkezi - 2020-12-01