Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Ezgi Tekstil Üretimini Artırdı

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Ezgi Tekstil Üretimini Artırdı

Dar dokuma alanında sektörün tecrübeli üreticilerden biri olan Ezgi Tekstil, İstanbul Güngören’deki tesisinde imalatını gerçekleştiriyor. Tres örmede üretim kapasitesini artıran firma, şerit ve kordonlarda da iddialı. Önümüzdeki süreçte yatırımlarına devam edeceklerini belirten firma kurucusu Murat Koca, faaliyetleri ve Ezgi Tekstil’in geçmişten günümüze geliş süreci hakkında dergimize şunları söyledi: “Ezgi Tekstil, 1998 yılında Eyüp Topçular’da kuruldu. Sektördeki gelişmeleri dikkate alarak iki yıl önce Güngören’e taşınan şirketimiz, müşteri portföyünde eşofman ve ayakkabı üreticilerine yer veriyor. İstanbul dışında İzmir ve Denizli’deki üreticilerle de çalışan Ezgi Tekstil, ürün kalitesi ve devamlılığıyla müşteri memnuniyeti sağlıyor.”
İmalatlarını kaliteli ham maddelerle gerçekleştirdiklerini kaydeden Murat Koca: “Firma olarak dar örme alanında katma değerli imalata yapıyoruz. Tres örgü ve zikzak lastiklerde 0.3 mm.den, 1 cm.ye kadar üretim yapan şirketimiz, muz şerit ve kordonlarda iddialı. Nakış üreticileri tarafından kullanılan lase biye ipleriyle de büyük talep gören Ezgi Tekstil, ayda 350.000 metre üretim yapıyor” dedi. Üretici yönlerini sürekli olarak geliştirmek amacında olduklarına dikkat çeken Koca, hedefleri hakkında ise şöyle konuştu: “Son iki yıl içinde parkurumuza dört makine daha ekledik. Böylece kapasitemiz yüzde 25 artmış oldu. 2019 yılında yaşanan üretim maliyetlerindeki artışa kapasite artırarak cevap verdik. Parkurumuza günün teknolojisine uygun makineler eklemeye devam edeceğiz.”
Haber Merkezi - 2020-11-08


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66