Warning: Undefined array key "cikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 42

Warning: Undefined array key "firmacikis" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/ust.php on line 121
Etnik Desenli Şeritle Fark Oluşturuyor

Bize Ulaşın

0 212 555 94 94
0 212 555 94 94

Etnik Desenli Şeritle Fark Oluşturuyor

Dar dokuma alanındaki katma değerli imalatıyla fark oluşturan firmalardan biri olan Aktaş Vizyon Dar Dokuma, hazır giyim üreticilerine yönelik faaliyetlerini sürdürüyor. Üretimini ve müşteri hizmetlerini Güngören’de gerçekleştiren firma, etnik desenli şerit ve lastik imalatıyla beğeni topluyor. Yatırımlarını sektördeki gelişmelere göre belirleyeceklerini ifade eden firma ortağı Hasan Dayıoğlu, faaliyetleri ve Aktaş Dar Dokuma’nın geçmişten günümüze geliş süreci hakkında dergimize şöyle konuştu: “Şirketimiz, Cumalettin Aktaş tarafından 1989 yılında İstanbul’da kuruldu. Ağırlıklı olarak portföyünde hazır giyim üreticilerine yer veren Aktaş Vizyon, İstanbul dışında Türkiye’nin birçok tekstil şehrine de hizmet veriyor. Sektördeki yaklaşık 30 yıllık tecrübesiyle müşteri beklentilerini en iyi şekilde analiz eden kurumumuz, ürün kalitesi ve uygun fiyatlarıyla müşteri memnuniyeti sağlıyor.”
İmalatını yaptıkları ürünlerin ham madde kalitesine büyük önem verdiklerini kaydeden Hasan Dayıoğlu: “Bugün dar dokuma sektöründe birçok üretici var. Bu nedenle başarılı olmak için farklı ürünler ortaya koymalısınız. Biz de uzun süredir standart ürünler yerine etnik desenli şerit ve lastikler üretiyoruz. Bu alanda bu şekilde çalışan belki de tek üreticiyiz. 1 cm. ile 6 cm. arasındaki her çeşit dar dokuma ürününün imalatını yapabilecek birikimdeyiz. Aylık üretim kapasitemiz ise 1 milyon metre” dedi. Orta Doğu’nun ülkemiz için önemli bir pazar olduğunu vurgulayan Dayıoğlu, sektördeki gidişatı ise şöyle değerlendirdi: “Bana göre, piyasadaki durgunluğun hareket noktası geçen yıl Dolar’da yaşanan artış. Bu artıştan sonra, zincirleme gelişen birçok fiyatlama sorunu yaşadık. Ama tecrübemizle sorunlu dönemi aşmayı bildik. Her ne kadar faizlerde düşüş olsa bile, ardından gelen korona salgınıyla işlerde bir belirsizlik oluştu. Bu şartlar içinde yatırım yapma düşüncemiz yok.”
Haber Merkezi - 2020-11-08


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 63

Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /var/www/vhosts/aksesuarportali.com/httpdocs/alt.php on line 66